Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy introvertált lány/nő vonzóbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált lány/nő vonzóbb?

Figyelt kérdés

Alapvetően én inkább visszahúzódó típus vagyok. A volt osztályomban (most ballagtam és érettségizem) eléggé ki voltam rekesztve. Persze megvolt a saját baráti köröm a suliban, olyan 6-7 lánnyal voltam barátságban, de valamiért csak a vicc tárgyai voltunk. Folyton kinevettek, teljesen leépült az önbizalmam a középiskolai éveim alatt. Fiúk felé se nyitottam, illetve felesleges is lett volna, mert nem tartoztam a menő lányok közé és a fiúknak ők kellettek. A fiúk is sokszor kinevettek egyébként. Tehát amolyan nyomi voltam és inkább már kerültem is az osztályt, csak a saját barátimmal foglalkoztam, amiatt még inkább elszigetelődtem. Tehát extrovált voltam.


Egyébként nem tudom, mi lehetett a kirekesztés oka, mert a külsőmmel sincs szerintem semmi gond, a jellememben sincsenek nagyobb defektek.


Azt tapasztaltam, hogy az introvertált lányok, akikben nincsenek ilyesmi gátak, mint bennem, hanem bátran oda tudnak menni a fiúkhoz és poénkodnak velük, mind elkeltek. Nekem meg majd marad a maradék?


Fiúk, mit gondoltok? Számotokra is szimpatikusabb egy olyan nő, aki nyitottabb, mármint nem fél pl kezdeményezni nálatok meg simán odamegy hozzátok?


19


2017. máj. 17. 13:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10


Most elgondolkodtam azon, hogy valószínűleg én is inkább az vagyok. Mert vannak olyan szituk, amikor kifejezetten központban is vagyok és élvezem is.

2017. máj. 17. 15:54
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Pontosan ugyanilyen vagyok mint te.Még az osztályban való pozícióm is. Csendes szerény félénk lány vagyok. De ez egyáltalán nem befolyásolt a párkapcsolataimban. Rengeteg pasi hajtott rám. Most is fél éve párkapcsolatban vagyok és nem nyomi maradék pasival. Egy rettentő jóképű rendes pasival. Az én észrevételem alapján olyan pasiknak jön ez be akik nem a tucat lányokat keresik hanem a különleges,helyes értékrenddel rendelkező lányokat. Akik komolyan tudnak gondolkodni.És általában az ilyen típusú lányok azért ilyenek mert nem érzik maguk a kicsapongó nagyszájú bulizos lányok közé.Én is ezért vagyok ilyen. Sajnos én nehezebben találok olyan embereket akik egy hullámhosszon vannak velem.
2017. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertáltság szerintem nem hátrány a nőknék, így is sokan próbálkoznak nálatok. Férfiként ez viszont jó eséllyel egy olyan dolog, amit vagy legyőzöl, vagy egyedül maradsz. Nem is azért, mert a nők nem találják vonzónak, hanem mert nem lesz rá alkalma senkinek, hogy megismerjen; ha te nem teremtesz ilyet.
2017. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen. Később ki is fejtem,miért gondolom így.
2017. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálam pont ugyanez volt,de nekem csak egy fiú haverom volt és slussz.Szerintem te ilyen átmenet féle lehetsz,mert neked volt 6-7 barátnőd-az más kérdés,hogy ti voltatok a csodabogarak-,míg nekem egy haverom középsuliban meg egy legjobb barátnőm általánosból-aki máig meg van-.

Ahol ilyen 2-3 éveket eltöltök,onnan sikerült összeszedni valakit,igaz,csak a második általános sulitól kezdve.Én ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve,mert nem a mennyiségre hajtok.Igazából én nem igénylem egyetemen se az ilyen iszunk-hányunk-belefekszünk(IHB) bulikat,viszont így is volt párkapcsolatom.

Úgy,hogy ne aggódj,attól még,hogy nem vagy egy társaság lelke típus,még szerethet Téged egy férfi.Egyik hozzám hasonló természetű másod unokatesóm is talált párt magának,akivel 2 éve együtt vannak és lassan 18 évesek.

Szóval fel a fejjel!!!

Egyébként nem olvastam el az előző kommenteket,de mentél egyetemre vagy valami szakmát kitalálni-akár FOSZ-os,akár OKJ-? Mert ott is azért másmilyen az emberi "alapanyag" és ott is elfogadóbbak,normálisabb helyen legalább is.

Csak ne ilyen pitchás-pardon- szakmákra menj,mint a titkárnői vagy a logisztika,mert ott te meg fogsz hülyülni.Vagy ne pitchás egyetemi szakot válassz,mint pl. a jogi kar,vagy a közgáz,vagy a tesi szak vagy ez a felkapott sport rekreáció-oké,hogy okos a legtöbbjük,de stílusra pichások és lenézik azokat,akik nem ilyenek,tisztelet a kivételnek-.

2017. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2017. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!