Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért buknak a fiatal nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a fiatal nők az idősödő pasikra?

Figyelt kérdés

Huszas éveim közepén járok, és eddig 8 csaj ismerősöm (és 0 pasi ismerősöm) házasodott már meg a korosztályomból és egy kivételével mindegyik 40-50 éves pasihoz ment férjhez, és nem egyszer gyerek is lett belőle.

Na most sokan picsognak itt, hogy a külső mennyire fontos. Pedig leszögezhetjük szerintem, hogy egy 40es pasi már sosem fog olyan jól kinézni mint mondjuk egy konditermes 28 éves titán. Kivételek persze mindenben vannak, de most ha a magyar átlagot nézzük, akkor egy 50 év felé haladó pasi, nem egy Adonisz már.


2017. máj. 12. 19:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy vágjátok az iróniát gyerekek... :D
2017. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A testem tökéletes.



A megvilágosult ember számára a világon minden tökéletes úgy, ahogy van - mondta a Mester.

- És a kertész? - kérdezte vala

ki. - A kertész is tökéletes'?

A kertész púpos volt.

- Tökéletes arra, amire az élet s

zánta - mondta a Mester. - A kert

ész egy tökéletes púpos ember.



Ezt meg kellett keresnem :(

2017. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Tökéletesen is másolok.
2017. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mert több benne a lehetőség, férfias,tudja mi kell a nőnek... összességében=pénz
2017. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Pénz (legalább is azt hiszik, hogy van pénzük), és ezek a férfiak már tudják mit kell mondani a nőnek, mivel kell etetni, hogy bevegyen mindent szó szerint, és átvitt értelemben is :)
2017. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 20-30 évesen soha nem jöttem össze idősebb pasival, és most is max +5 év.

EZek a nők feladják a közös élet kialakítását, sikerét, célokat, és beülnek a készbe. A tapasztalt, és megértő süket duma. Inkább lemondanak a fiatal életükről. Fiatal pasi is normális, törekvő, kedves... stbbb. Ez csak duma.

Nehogy nekem valaki azt mondja, hogy minden 30 körüli pasi lökött, csak bulizni akar egyedül. Mese habbal.


40N

2017. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Álljunk már meg egy percre. Nálam idősebb a párom, mégsem tömte tele a fejem dumával.
2017. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!