Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért buknak a fiatal nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a fiatal nők az idősödő pasikra?

Figyelt kérdés

Huszas éveim közepén járok, és eddig 8 csaj ismerősöm (és 0 pasi ismerősöm) házasodott már meg a korosztályomból és egy kivételével mindegyik 40-50 éves pasihoz ment férjhez, és nem egyszer gyerek is lett belőle.

Na most sokan picsognak itt, hogy a külső mennyire fontos. Pedig leszögezhetjük szerintem, hogy egy 40es pasi már sosem fog olyan jól kinézni mint mondjuk egy konditermes 28 éves titán. Kivételek persze mindenben vannak, de most ha a magyar átlagot nézzük, akkor egy 50 év felé haladó pasi, nem egy Adonisz már.


2017. máj. 12. 19:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

10-es.

A 30-as éveidben igen. :P Aztán majd váltunk új harmincasokra. :D 35 felett meg úgyis kísérjük majd érettségire a barátnőinket, hiszen ez teljesen normális. :D


Már rosszul érzem magam, hogy 26 éves létemre csak maximum 26 éves barátnőm volt.. Holnaptól becélzom a harmincasokat. Minden hétvégére egy milf. Ja, amúgy nem. Kivéve ha lakása van, autója, meg rolexe. Jaa, várjunk, ez így nem jó, azok a nők. Már nem is érzem magam rendes gyakorikérdésezőnek, hogy nem tudok normálisan asszonykodni férfilétemre. :(

2017. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Sosem értettem,hogy mi a fenét akar egy érett 40-es,50-es nő egy kisfiú mellett. Szánalmas!
2017. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Ezt a kérdést ma tették fel. Ha végignézed a válaszokat minden húszas csaj azt írta hogy nem kellene neki 45 éves pasi.

Az a baj hogy mindenki csak azt veszi észre amit észre akar venni és akkor jönnek az általánosítások. Te olyan közegben élsz ezek szerint, de pl nekem a házas csaj ismerőseim (húszonévesek) mind tőlük 2-3 évvel idősebb pasihoz mentek hozzá. Sőt, van ahol a pasi fiatalabb. Na most akkor?

2017. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Egyrészt feltételezem nem minden nőnek az izomagyú nárcisztikus gyurma gyurkák jönnek be. Továbbá sok férfi, pláne aki kölyökképű a harmincas negyvenes éveiben néz ki legjobban. Ezen kívül ők már érett tapasztalt férfiak, dolgoznak, van egy felépített életük, és van mire büszkének és határozottnak lenniük. Én férfiként meg tudom érteni a nőket, habár hatalmasat fognak szívni, ha viszonylag korán meghal a társuk.
2017. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lányok többségében már megkapták maguknak a fiatal izmos testet egy párszor 16-tól 23 (középiskolás, egyetemi korszak) éves korukig. És aztán összejönnek egy ilyen stabil exisztenciájú, már nem nagyon kicsapongó férfiaval az meg örül neki, hogy 45 évesen 25 éves nője lehet és szépen el is veszi feleségül.
2017. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Az én párom 14 évvel idősebb nálam, most várjuk a babánkat. Voltak nálam csak pár évvel idősebbek, nem működött a kapcsolat. A párommal minden jól megy, szeretjük egymást.
2017. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

" 35 felett meg úgyis kísérjük majd érettségire a barátnőinket, hiszen ez teljesen normális. :D "


Álmodj csak királyfi :)

2017. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Gyerekek, és 40 éves nő vagyok, és hallottam a villamoson egy beszélgetést, két 21-23 éves egyetemista lány között, és az évfolyamtársukat beszélték ki, aki egy kora 40-es pasival jött össze, és szó szerint azt mondták, undorító, hogy tud egy vén pasival lefeküdni. Egyszerre sírtam és nevettem :)
2017. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát ha egy 25 éves nő 45 éves férfival van együtt azt apakomplexusnak hívják. Vagy pénzkomplexusnak. Maradjunk annyiban hogy ez nem az értelmiségi réteg.
2017. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kecskelovas: akkor leszaladok venni egy arany rolexet es 1-2 aston martint.



De te meg remelem 10 eves bjj multtal rendelkezel es olyan szobortestu vagy,mint a sracok a csoportban.

:D

2017. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!