Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ősszintén ciki a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ősszintén ciki a lányok szemében ha egy 20-as évei elején járó fiú biciklivel közlekedik?

Figyelt kérdés
A haverok piszkálnak ezzel hogy a nők nem fognak komolyan venni,de én nagyon utálok autót vezetni,szülői elvárásból csináltam csak jogosítványt,de nagyon gyűlölők autót már jó ideje nem is vezettem.De a haverok meg állandóan ezt nyomják nekem,tényleg ez lenne az igazság ?
2017. máj. 9. 17:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
és ha most 100an azt írják, hogy "igen, gáz", akkor rohansz autót venni, a biciklidet meg bevágod a Dunába?
2017. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem,csak jobb tudni az ilyet,nem tervezek autót venni,mint írtam gyűlölők vezetni.
2017. máj. 9. 18:14
 13/20 anonim ***** válasza:

#12


Motor?


Én is motort fogok venni, mivel az autó túl veszélyes, motorral meg ha nem állatkodsz akkor több a lehetőség kikerülni dolgokat.

2017. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%
Azért ne legyünk képmutatóak. Oké...fiatal, szárnyait bontogató kora huszonéves egyetemistaként még nem ciki a bicikli/tömegközlekedés kettőssel közlekedni, főleg Bp.-en arról nem beszélve, ha a csaj is egy liberális zöld párti felfogású. De úgy gondolom, hogy diplomázás után, legkésőbb 24 évesen egy autó hiánya már komoly hátrányt jelent egy párkapcsolatban különösen ha a csajnak sincs rendelkezésére álló autó. 28 évesen majd, hogy fogod a csajodat elvinni egy hétvégi laza kirándulásra/bevásárlásra stb? Majd magatok után fogjátok vonszolni a csomagjaitokat a buszon? És első autónak sem feltétlenül kell egy 6-os BMW-t venni. Funkcionalitását tekintve egy sima fél milliós hatchback (Opel Astra, 3-as Golf, Honda Civic) is tökéletesen alkalmas, erre pedig már az egyetem utolsó éveiben gyakornoki munkával is lazán meg lehet keresni a pénzt. Az pedig, hogy gyűlölsz autót vezetni, inkább kifejezetten negatív és gyenge (feltételezem félsz a vezetéstől, mert más okod nem lehetne arra, hogy utálsz vezetni) tulajdonságnak tartom.
2017. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egy normális bringa azért jócskán többe kerül, mint azok a 90's évekből ránk maradt kormoló roncsok, amivel sokan járnak ebben az országban.
2017. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatomra még reagálnék. Ha tényleg fosol a vezetéstől, akkor elárulom, hogy abszolút nem ciki, még jogsival a zsebedben sem elmenni egy oktatóhoz és felfrissíteni a tudásodat. Privátban felhívod és kérsz tőle 10-20 órát, amivel magabiztosabb leszel. Persze ha atombéna vagy (bár az automata váltó csodákra képes), akkor tényleg nem érdemes erőltetni a vezetést, mert magadat és szegény csajt is csak veszélyeztetnéd. De az tény, hogy kifejezetten férfiatlan tulajdonság, ha egy pasi gyűlöl vezetni. Tényleg nem értem mi lehet az oka, ha már egyszer megtanultál normálisan közlekedni.
2017. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem félek,csak hogy ezt így rám kényszerítették elvárták hogy így legyen,így egyszerűen meggyűlöltem idegesít ha vezetnek és gyorsan lefáradok,ezért nem vezetek.
2017. máj. 9. 22:05
 18/20 A kérdező kommentje:
vezetnek helyet vezetek.
2017. máj. 9. 22:05
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
De te nem is használnád ki az előnyeit? Vagy nem utazol olyan sokat? Mert azt nem tudom elhinni, hogy örökké azon a véleményen leszel, hogy neked nem hiányzik a vezetés és megvagy nélküle, mert ez nem igaz. Ahogy idősebb leszel, családod és intenzívebb életed lesz, észre fogod venni, hogy autó nélkül nem tudsz boldogulni. Inkább vonatkoztass el a szüleidtől, tedd túl magadat a sérelmeken és fogd fel úgy, hogy az autózás ugyanúgy egy hasznos közlekedési forma, mint például a kerékpározás.
2017. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"A npk nem fognak komolyan venni" ugyan,honnan veszik ezt a marhaságot? Mert aki gyalog meg biciklivel jár az törvényszerűe szingli. Ez tipikusan nagyvárosi legenda. Költözz kisvárosba,itt mindenki nagy ívben tojik arra hogy a pasi mivel jár.Sőt.Mindenki biciklivel közlekedik. Persze esős napokon nem árt ha van valami jármű,de még mindig ott a busz,a metró. Nem minden nő elkényeztetett liba. Persze gondolom idősebb korra már könnyebb autóval furikázni,az ember egyre lustább,kényelemre vágyik.De mondom,nem halt még bele senki.Felénk ez sosem volt feltéltel. Huszonéves nő vagyok.És különben még sosem kérdeztem meg egy pasitól hogy mivel jár vagy ,mennyi pénze van.Szerintem egy kapcsolatnak nem ez a lényege. Ha meg igen,ott már rég gond van. Szóval szerintem ne foglalkozz a hülyékkel :D
2017. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!