Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ősszintén ciki a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ősszintén ciki a lányok szemében ha egy 20-as évei elején járó fiú biciklivel közlekedik?

Figyelt kérdés
A haverok piszkálnak ezzel hogy a nők nem fognak komolyan venni,de én nagyon utálok autót vezetni,szülői elvárásból csináltam csak jogosítványt,de nagyon gyűlölők autót már jó ideje nem is vezettem.De a haverok meg állandóan ezt nyomják nekem,tényleg ez lenne az igazság ?
2017. máj. 9. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, idősebb korban sem. Majd én vezetek :D
2017. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan típusú lány akinek ciki lenne, engem nem zavarna.

21/L

2017. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem, miért zavarna? Ha valaki tömegközlekedik az mennyivel menőbb, nem? :DD

Egyébként én örülnék, lehet, hogy engem is rá tudna szoktatni, nem ártana nekem az egészségesebb életmód.

Huszonéves vagyok én is, nekem sincs még pénzem autóra, tanulok. Mástól sem várnám el.

2017. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20-as éveim végén is biciklivel járok, és a jövőben sem tervezek autót. Nem gondolom, hogy bármelyik kapcsolatom ezen bukott volna el...
2017. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Szerintem tök jó.

23L

2017. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem mindegy, milyen bicikli. A camping és a Schwinn-Csepel az gáz, de a mountain bike és a versenybicaj az királyság, ezekre buknak a csajok:)
2017. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szeditek, hogy minden lány golddigger és csak olyan pasikkal állnak szóba, akiknek minimum Porschéjuk van, de elég rossz helyen keresgélhettek. Miért lenne ciki 20 évesen? Jobb esetben egyetemre jársz, akkor meg persze, hogy nincs még pénzed másra.

21L

2017. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az én párom a húszas évei végén is keróval vagy gyalog jár. Nekem semmi problémám vele, maximum annyi, hogy sajnálom, mikor hóban, esőben, szélben is úgy jár, fázik.
2017. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Mivel jársz bicajjal, b*zi-e vagy!"


Ez jutott most hirtelen eszembe egy ócska "repper" paródiaszámából.


Amúgy ha pesti vagy akkor nem ciki, ott egész pártok építenek (/tettek/) a biciklisek szavazataira és játszották meg a hős politikusokat akik merő önzetlenségből XX km új bicikliutat csináltak. Az előző főpolgármester sokáig ebből és a panelprolik szavazataiból élt.


Falun se ciki, ott rendszeres látvány a középkorú (szabálytalankodó) (sokszor merev részeg) biciklis, agyonpakolt, régi parasztbringával.


Vidéki városban viszont nem túl "menő". Ahol régen éltem (17.000 fős város), a biciklistákkal csak a baj volt autós szemszögből. Ott a hatalmas bicikliút (nem tudnak ráállni a parkoló autók), de neeeeem-neeeem, az úton kell menni, és rikácsolni, ha egy autó túl közel előz...

2017. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Huszonévesen már minden nő elvárja, hogy legyen kocsid és azzal járj. Nem a szüleidével, hanem a sajátoddal, ez is fontos.
2017. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!