Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ciki manapság egy retró...

Ciki manapság egy retró országúti biciklivel tekerni? (Versenyruházatban)

Figyelt kérdés

Tudom hogy furcsa kérdés és nem kellene érdekelnie mit gondolnak mások,de azért most belegondoltam hogy hogyan nézhetek ki kívülről sportos ruhában egy retró, de felújított biciklivel.


Néhányan megjegyezték hogy "az apámnak is ilyen volt ", jé ilyen nekem is volt" stb.


Nekem csak erre telt és hogy felújítsam és nem fogom abbahagyni a biciklizést csak hogy hogyan álljak hozzá?


2016. febr. 24. 20:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A bicikli így néz ki. (Azóta rejtett bowdenes fékkarja lett)


[link]

2016. febr. 24. 20:10
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, sokan tekernek ilyennel. Nem mindenkinek futja mindig a legújabb modellre.
2016. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tekerj retro ruhában akkor illesz a bringához.
2016. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Főleg az olasz gyártóknak vannak direkt retro kinézetű bringáik. Nézz meg pl néhány Colnagiot!
2016. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki... Sőt 4-5 éve tendencia, hogy a nyári hobbi bringások tudatáig is kezd eljutni, hogy a mtb nem aszfaltra való emiatt mára kimondottan divat régi outin tekerni... Sőt látványosan meg is nézik egymás kecskéit...

Amúgy sokan edző bringának is régi outit használnak... Van olyan ismerősöm, aki versenyre a 2milliós paripájával megy, de egy bianchi caurus 907-essel edz...

Szóval nem, nem gáz... Csak ha csörög zörög...

De pl rengetegszer ki lehet fogni, nekem is egy ilyen bianchim van, 90 es években német uriember megvette a felső kategóriás kecskét, azóta 2-3* ült ranta, egyébként a garázsban állt, aztán most kidobta lomiba, magyarok hazahozzák és 40-60 közt eladják...

Gyakorlatilag nem volt semmi kopás a hajtás rendszeren... A közel 30 éves bringán mikor vettem...

Raleigh, bianchi, puch, peugeot, cineli, ktm

Ezeket bátran ajánlom.

2016. febr. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Wadmalac ***** válasza:

Ez max alkatrész-szettre retro, kinézetre egyáltalán nem. Így kell kinéznie egy faca crmo vázas oútinak.

A bringás ruha meg a praktikumot szolgálja. akinek nem teszik, foglalkozzon inkább a saját nyomorával.

Ez a ló teljesen rendben van, főleg, ha már rejtett bowdenes a fékkar.

És teljesen jó upgrade alap. Majd szép lassan frissítheted a váltószettet és kész.

Nem csak aluból és karbonból áll a világ.

2016. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem rejtett bovdenes fékkarral teljesen korrekt. városban én is ilyennel járok, csak cx-fékkar, ss racsni, meg sárvédő van rajta. sokan nézték már új fixinek is :D
2016. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Alex Fly ***** válasza:
Biciklivel tekerni seilyen körülmények között nem lehet ciki!
2016. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha műszakilag rendven van, akkor ez egy tök jó bringa! Miért lenne ciki?

Edzeni sosem ciki! Mellesleg egy szép bringa.

2016. febr. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a visszajelzéseket. :)


Akkor ezekszerint még jó is. :)

2016. febr. 28. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!