Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ciki manapság egy retró...

Ciki manapság egy retró országúti biciklivel tekerni? (Versenyruházatban)

Figyelt kérdés

Tudom hogy furcsa kérdés és nem kellene érdekelnie mit gondolnak mások,de azért most belegondoltam hogy hogyan nézhetek ki kívülről sportos ruhában egy retró, de felújított biciklivel.


Néhányan megjegyezték hogy "az apámnak is ilyen volt ", jé ilyen nekem is volt" stb.


Nekem csak erre telt és hogy felújítsam és nem fogom abbahagyni a biciklizést csak hogy hogyan álljak hozzá?


2016. febr. 24. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
inkább a kérdés ciki
2016. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Majd ha lehagy téged akkor lesz ciki, de nekem még ennél is régebbi outim van és egykezemen megtom számolni hányan előztek be.
2016. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagy király vagy 12-es, gondolom ha leelőzöl valakit egyből húzod a strigulát a vázra, tudsz élni pajtás, #swag #yolo
2016. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért nem csak a régi országutikat fikázóknak mondom, hogy nem sok olyan emlékem van hogy leelőztek volna.
2016. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jólvan, menő vagy!
2016. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!