Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet amiatt maradok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet amiatt maradok egyedül mert olyanokat várok el amiket nem tudok nyújtani?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és még szűz de inkább maradok szűz mint hogy lejebb adjam igényeimet. Fontos hogy csinos nagyon intelligens nő legyen, lehetőleg diplomás legyen, ne szüleivel éljen, fontos hogy saját autója legyen és vezessen mert én a félek a forgalomba vezetni. Legyen határozott magabiztos a nő. Fontos tudjon főzni házias legyen.


Minden társkeresőn fent vagyok de elég siralmas a helyzet.


Hogy miért várok el többet mint amit nyújtani tudok mert akkor tudok boldog lenni ha hiányosságaimat valaki kiegészítse


2017. máj. 4. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%
A nők nem hajlandóak irányító szerepben lenni az élet minden területén, neked meg pont erre lenne szükséged. Valószínű ezért nem jön össze.
2017. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!