Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet amiatt maradok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet amiatt maradok egyedül mert olyanokat várok el amiket nem tudok nyújtani?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és még szűz de inkább maradok szűz mint hogy lejebb adjam igényeimet. Fontos hogy csinos nagyon intelligens nő legyen, lehetőleg diplomás legyen, ne szüleivel éljen, fontos hogy saját autója legyen és vezessen mert én a félek a forgalomba vezetni. Legyen határozott magabiztos a nő. Fontos tudjon főzni házias legyen.


Minden társkeresőn fent vagyok de elég siralmas a helyzet.


Hogy miért várok el többet mint amit nyújtani tudok mert akkor tudok boldog lenni ha hiányosságaimat valaki kiegészítse


2017. máj. 4. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél egy Teslát, és akkor nem kell vezetned, megoldja magától. Problem solved.
2017. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Gyakorlatilag szeretnél egy új anyut, aki majd továbbra is pátyolgat, ha elköltözöl otthonról. Tipikusan az a férfi (???) vagy, akit messziről el kell kerülni, és még bottal sem szabad megpiszkálni.
2017. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
0 tapasztalattal akarsz vmi nagyon magasat megugrani.Az altalad megalmodott ideal nem rolad almodik.Na ezert maradsz egyedul.
2017. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért voltál eddig is egyedül, mert rendíthetetlenül kergettél egy ideált. Át kéne állni fejben arra, hogy inkább egy hozzád hasonlót keress - és így jobban is fogsz járni. Akit ugyanis fent felvázoltál, annak te a rémálma vagy.
2017. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Az elvárásaid irreálisak, te orvosi eset vagy.

Sosem lesz partnered, menekül előled minden nő.

2017. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Így sosem lesz párod, te csak elvársz, elvársz, elvársz......és te mit tudnál nyújtani a kapcsolatodban?! Már ne is haragudj, de te vagy siralmas 36 évesen.
2017. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
"36 éves vagyok és még szűz" - Az is maradsz, nyugi. :)
2017. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Csak nehogy 70 évesen rájöjj, hogy elbaszarintottad az életedet...
2017. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
A nap kérdése :D Köszi, jó poén volt, sírva nevetek még mindig :D
2017. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hanem biztos.

Akkor várhatnád el ezt egy nőtől, ha legalább ugyanennyit beletennél a kapcsolatba. Például ő is lehetne fáradt a vezetéshez, és akkor illene neked vezetni, nem mindig tőle várni ezt.

Nem tudom, neked van-e kocsid vagy tudsz-e főzni, de magabiztosnak nem tűnsz a forgalomban vezetős dolog miatt.


21/L

2017. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!