Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít a nőknél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a nőknél, ha egy férfi alacsony?

Figyelt kérdés

Előre megszabott példákból induljunk ki:


Nő: 160cm Férfi: 165-170cm

Nő: 165cm Férfi: 165-170cm

Nő: 170cm Férfi: 165-170cm - itt már lehet magasabb a nő, de maximum 1-2 centivel


A férfi magassága tetszőlegesen lőhető be 165 és 170cm között minden esetben.


Ilyen esetben mennyire számít az, hogy a férfi nem az átlag által szeretett 175-180cm+? Tehát maximum pár centivel nagyobb, esetleg egy szintben van a nővel, avagy a nő magasabb maximálisan 2-3 centivel.


2017. máj. 3. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
169 vagyok, magassarkut hordok, és abban is legyen magasabb a barátom. Tehát minimum 10 centivel, de ez a nagyon alsó hang.
2017. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 2. esetbe tartozom. Én, 167 cm vagyok a párom, 170 cm.


Büszke vagyok a páromra és szerintem nincs nála jobb férfi. Nem a magassága volt a lényeg, amikor megismertem, de nagyon is tetszett, hogy épp csak magasabb tőlem, ha olyan cipőben vagyok, akkor meg velem egy magas.


Volt 180+ magasságú exem... (utáltam, hogy magas.)

2017. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen unfair dolog az, hogy a nők a magasságukat meg tudják toldani bizonyos cipőtípusokkal, míg mi férfiak ezt nem tudjuk megtenni? Ott van a magassarkú, de egy időben divat volt a holdjáró - vagy más néven árvízkárosult-cipő:)


Sajnos az égiek gyakran nem egyenlően osztják le a lapokat a nemek között:)

2017. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Én kb 170 vagyok, barátnőm 173. Magassarkút nem vesz fel, azonkívül nemprobléma, szeretjük egymást :)
2017. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem csak alacsonyak általában, hanem vékonyak is. Amíg egy magasnál ha vézna, az is normálisnak tűnik egy nála alacsonyabb, átlagos alkatú nő mellett, addig aki vele(m) egymagas, kifejezetten azt az "öcsi" hatást kelti.


Lehet, hogy nekem ez olyan katt, mint másnál az apakomplexus, de esküszöm zavar, ha nem lehetek kis, törékeny nő valaki mellett. A magasságomról és az ízlésemről sem tehetek, ahogy mások sem. Nekem számít, hogy 10 centi különbség legalább legyen, pont emiatt. 170 vagyok.

20L

2017. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Ennyi év ködösítés és álszent hitegetés után végre valaki tisztán megmondja mit gondolnak a nők valójában is erről a magasság témáról. Tökéletesen igazad van, és ezt a saját bőrömön is tapasztalom (170 23/F). Annyi a lényeg - és ezt minden siránkozó alacsony pasi vésse örökre a fejébe - hogy a nőknek az összkép a lényeg vagyis, hogy azt érezzék tényleg nők és kicsik a pasik mellett. Emiatt van az valóban, hogy a magas, de vékony pasik is óriási előnnyel indulnak az átlag alacsonyakkal szemben, mert egyszerűen "nagyobb hatást keltenek". A saját testvérem mellett is érzem, hogy én qrvára nem illenék hozzá, mint a pasija, pedig ő "csupán" 164 cm. Akkor mit mondjon egy átlagos magasságú nő. Teljesen megértem őket, de egyúttal nekem is rohadtul fáj ez a dolog. És azt is tedd hozzá, hogy aki alacsony, de kigyúrja magát, az rosszabb bárminél, mert akkor meg tényleg a kompenzáció és komplexus nevetséges módon jelenik meg, amitől a nők irtóznak. Szóval az alacsony (<175) pasik ebből az ördögi körből sosem fognak kimászni. Egyetlen esélyünk van: Minél előbb "levadászni" egy kifejezetten pici csajt, mielőtt azt egy átlagos pasi tenné meg és úgy vigyázni rá, mint a legértékesebb drágakőre, mert alacsony pasiként pokoli nehéz a társkeresés és minden egyes nőt meg kell becsülni, aki egyáltalán hajlandó szóba állni egy < 175-ös pasival.
2017. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

160 centi vagyok és a 190 centi feletti pasikat szeretem

ha másban tökéletes az illető, a minimummagasság akkor is kb 170 centi

2017. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alacsony + vékony a garantált vesztes kombináció, ha így megy el csajozni egy pasi akkor az olyan, mintha 19-re lapot húzna. Vagy kedvesen, vagy bunkón, de sorra utasítják el, aztán az este végeztével mehet haza egyedül 0 telefonszám birtokában. :)
2017. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!