Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire tartjátok igaznak az "A férfi 100 kg alatt csak karácsonyfadísz" szállóigét?

Figyelt kérdés

Gondolom, ehhez megfelelő magasságnak is társulnia kell(180+), így értendő a dolog. Jó, ha egy férfi adott helyzetben képes a barátnőjét megvédeni, és ehhez megfelelő testalkattal is rendelkezik - erre utalhat ez a mondás is.


Megállja még napjainkban is a helyét ez a szólásmondás, vagy csak a régi időkben szajkózták a nők? Mit gondoltok erről?



2017. ápr. 29. 10:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%
Tudod ki járna ilyen óriással....-.-
2017. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
30%

100kg fölött vagy egy igénytelen zsírdisznó vagy egy alacsony IQ-jú izomagyú kigyúrt kétajtós szekrény (valószínűleg azért gyúr mert a saját szegényes, unalmas személyiségét akarja vele kompenzálni) szóval egyik se jön be.

A férfiasság meg attól függ hogy ki áll e magáért, hű e önmagához, határozott, jól dug, igényes, független és tud felelősséget vállalni.

2017. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ez egy hulyeseg szerintem. Ha ez csupa izom es nem felfujt az lehet ferfias de nekem nem jon be a tul sok izom. Ha ez a suly meg a hajtol van az visszataszito (most nyilvan NEM arra gondolok hogy beteg hanem aki tul sokat eszik es sportolni luxus)...
2017. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Barátom szintén 188 cm magas és 67-70 kiló között van a tömege. Tökéletesen megfelel, nagyon szeretem a testét, mondjuk szerencsés a genetikája, mert alapból széles a válla még ilyen vékonyan is.
2017. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Ha egy férfinak nőies zsírpárnái vannak"


Nőies zsírpárna?! Egy zsírpárna nem nőies.


"A férfiasság meg attól függ hogy ki áll e magáért, hű e önmagához, határozott, jól dug, igényes, független és tud felelősséget vállalni."


A férfiasság nem attó függ, hogy te hogy definiálod :) Ezen tulajdonságok közül melyeket nem várod el egy nőtől?

2017. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%

Az én férjem 187cm, 105 kg izmos. Boltban, éjszakai életben, itt - ott rengeteg férfivel találkozom, és csak nézek, hogy milyen nyeszlett férfiak vannak. Az én álláspontom az, hogy legyen egy szép kiállása, megjelenése, mivel a férfiak többsége elvárja a nőktől, hogy szép festésű, kerek fenekük legyen. Én is sportolok, így mi külsőben is összeillünk. Tehát amelyik férfi szép, csinos barátnőt akar, ő gondolom maga is jár sportolni. Azt sem szeretem, amikor a feneküknél lóg a nadrág, és nem értem, hogy a popsijuk?

A szólás - mondással amúgy nem értek egyet, mert mindenkinek más az ízlése. Én pl szex közben szeretem ha markolnak, határozottan bánnak velem, és ezt egy 50 kilós férfi nem tudja nyújtani. Félnék is, hogy lovaglás közben nem e nyomom össze, és még azt is szeretem, ha van egy szép nagy váll - mellkas amihez hozzábújhatok és átölel :) brrr de szeretem megölelni.

2017. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Erika Berger, te nagyon buta vagy, és nem rendelkezel elég információval, mert általánosítasz. Az én férjem, aki a 187cm 105kg "izomagy" történetesen két diplomás villamos - és építőipari mérnök. A diplomás barátaival járnak spartan race - re, különböző versenyekre, megmérettetésekre, nem is értem hol élsz te, hogy csak olyan embereket ismersz, akik olyanok, mint amit leírtál....
2017. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
7%

17# Na látom a másik kérdés után megint itt vagy primitív módon kötekedni. Azért ugye tudod hogy az ilyen embereket:

[link]

nem úgy ismerjük mint 2 diplomás professzor mérnököket?

2017. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
82%
Mert?A strongman is csak egy sport.Miért lesz ő emberileg kevesebb,mint egy gizda focista?
2017. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem értem,hogy a lányok nem járnak alacsony fiúval,merthogy "az nem férfias,nem tudok rá férfiként tekinteni,nem tud megvédeni stb.." De az izmos fiúkat meg már utálják,undorodnak tőlük..Akkor most mi a tökömet akartok?Egy magas gilisztát?Az miért férfi?
2017. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!