Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik lány jobban szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lány jobban szereti a határozatlan félénk pasikat azok könnyebben találnak párt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy remekül megfogalmazott mondat lett, gratulálok.
2017. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
K_rvajól tudsz fogalmazni
2017. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
érdekes én megértettem a kérdést:D Hát sok tutyimutyi srác van, és azok a lányok ha bátrak és odamernek menni az ilyen srácokhoz sokkal több esélyük van, mint azoknak akik a bátor srácokhoz mennének oda.
2017. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyilván :) az ilyen srácok kisebb eséllyel kezdeményeznek náluk
2017. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Létezik olyan lány, aki szereti a határozatlan félénk pasikat?...
2017. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

"érdekes én megértettem a kérdést:D"


Mi is megértettük, de b_zdmeg, ha elindítasz egy mondatot egyesszámú alannyal, akkor ne többesszámban fejezd már be!

2017. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Jobban szereti a határozatlan, félénk férfiakat? Lehet, hog y van ilyen, kb 1000 ből vagy inkább tízezerből 1. Engem két nő is azért dobott ki, mert nem volt totál határozott, van egy érzékeny, kissé bizonytalan oldalam. Elég volt 1 szer, 2 szer megmutatom ezt az adott lánynak, szakított is velem, mondván már, vagy még mindig nincs meg a szikra.
2017. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
és vajon az ilyen pasikból tényleg egyenrangú pár lesz, vagy egy elnyomott fél a kapcsolatban, aki úgy ugrál, ahogy a lány fütyül.. mert nem mer neki soha ellentmondani...
2017. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a határozott, vagány pasikat szerettem mindig is, és sosem volt gondom a párkereséssel (és az sem igaz, hogy az ilyenek a nőverő, hűtleg fafejek, mert amúgy sosem volt ilyen problémám sem). Szerintem aki akar, az talál magának megfelelő társat, függetlenül az elképzeléseitől.


Egy párt ismerek, akik együtt vannak 1x éve, ott a pasi a szótárban a "papucs" mellett szerepel ábraként. Nem mondhatnám, hogy túl boldog, minden lényeges döntésben semmibe van véve, a kompromisszum náluk úgy néz ki, hogy gyakorlatilag meg van zsarolva, vagy az lesz, amit a nő akar, vagy vége, szakítanak. Minthogy ez az egyetlen lehetősége nem túl vonzó, bizonytalan és határozatlan pasiként egy megdöbbentően csinos, intelligens nővel együtt lennie, hát beadja a derekát, de azért néha kirobbannak belőle az elfojtott indulatok, na meg alapból 150 a vérnyomása. Szóval azért nem irigyelném ám az ilyen kapcsolatokat sem feltétlenül.

2017. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Létezik olyan lány, aki szereti a határozatlan félénk pasikat?...


Hogyne létezne..vagy te olyanról nem hallottál hogy papucs férj...

2017. ápr. 23. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!