Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, egy férfit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy férfit is fel lehet ültetni az érzelmi hullámvasútra?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés. A nőket ugyebár elég könnyen be lehet hálózni ezzel a módszerrel. Kicsit nyomulok - aztán hanyagolom - utána megint nyomulok - aztán megint kerülöm egy ideig...


Egy nő is megcsinálhatja ugyanezt - egyszer érdeklődik, keresi a pasi társaságát, mosolyog, aztán máskor meg kicsit levegőnek nézi a fickót, kerüli, utána megint keresni kezdi...


Mit gondoltok, egy férfi is kerülhet olyan helyzetbe, hogy hirtelen azt veszi észre, lobogó hajjal száguld az érzelmi hullámvasúton? :D Vagy az már szégyen egy férfinak, ha ilyen helyzetbe kerül? Az azt jelenti, hogy határozatlan és nem elég férfias?


Tehát működhet az "emotional rollercoaster" a férfiak esetében is? Összezavarodhatnak ugyanúgy egy ilyen helyzetben, mint a nők?



2017. ápr. 21. 09:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Ez nálad a stratégia? Tinikkel ismerkedsz vagy mi a fene? Ember... Ennél nagyobb baromságot nem mostanában olvastam. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor mindig légy egy nővel őszinte, odaadó és figyelmes. Éreztesd, hogy csak ő a fontos a számodra. Egy nő szíve oda fog húzni, ahol szeretik és foglalkoznak vele. Ha pedig beléd szeretett, le sem tudod majd vakarni magadról. Szóval nem kell semmi idióta taktika.
2017. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak arra jó egy férfinak, hogy behálózzon egy nőt - elérni, hogy csak a fickóra tudjon gondolni, ne tudja kiverni a fejéből. Tehát érzelmek felkorbácsolására...


a nő nem vmi. tárgy, amit be kell hálózni, nem egy állat, amit le kell vadászni, és nem egy infantilis személy, akit szuggerálni kell, hogy csak rád tudjon gondolni.


ha ezt te csak ilyen eszközökkel tudod elérni, nagyon-nagyon szánalmas vagy.


én beleszerettem nemrég egy srácba, egyenes volt, és egyszerű, semmi hókuszpókusz, semmi stratégia.


a személyiségével hatott.


amivel te próbálkozol, az egyszerűen szánalmas, mert azt mutatja, nincsenek belső tartalékaid, nincsenek olyan vonásaid, tulajdonságaid, amivel hatást tudsz kiváltani.


én egy ilyen embertől soha nem akarnék semmit.


és ha még össze is jössz, vkivel, ki fog bukni, h. valójában milyen ember vagy.

2017. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyen egyszerű lenne... Sokkal-sokkal többen élnének kapcsolatban, és nem lenne szükség ilyenekre, mint a PUA meg Csernus doktor okosságai... Az őszinteség csak a filmvásznon működik, a valóságban sokszor taszító.


Az a helyzet, hogy a titokzatosságnak óriási vonzereje van. Ha az elején egyből kiadod magad, könnyű prédának fogsz tűnni, és nem akarnak veled kapcsolatot, mert semmi izgalmat nem tartogatsz már. Tehát amellett, hogy pajzsként működik, egy titokzatos ember képét sugallja, ami a nőket beindítja. "Vajon mi a fenét akarhat?" "Egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta..." és társai - de folyton ott motoszkál a pasi a fejében, ez a lényeg. Innentől a szerelem már gyorsan jön náluk, a legtöbb férfi ott hibázza el, hogy eddig a pontig nem tudja, hogy jusson el.

2017. ápr. 21. 10:48
 14/26 anonim ***** válasza:

Persze, férfit is fel lehet ültetni. Kérdés hogy mennyi időre. Szerintem egy nő sokkal tovább képes benne maradni ilyen helyzetben.

Én is kerültem ilyen helyzetbe ffi létemre, persze a második hullámig jutott a dolog, aztán kiszálltam.

Utána már kapálózott volna a hölgy, hogy nem úgy gondolta. De köszönöm szépen, nem szeretem a hullámvasutat.

Igaz, én sem játszanék ilyet nővel. Ha szeretem, azt konstans módon fejezem ki.

(Más kérdés hogy ez sem jó stratégia a tapasztalataim szerint)

40f

2017. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező! Igazad van kell az elején a titokzatosság az beindítja az ösztönöket, kell a hintáztatás bizonyos fokig.

Én frászt kapnék egy érzelmeit őszintén és azonnal elémtáró pasitól. Kell a húzd meg ereszd meg, de ez csak kölcsönös szimpátia esetén lehetséges. Az pedig ritkán adatik meg, mert sokan nem meglátják az igazit hanem előre kitalálják, hogy szép legyen, szőke legyen, barna legyen,művelt legyen,stb legyen, majd rá jönnek, hogy ilyen nincs és örülnek annak is ami lett:)

2017. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, én pszichológiát tanulok, ezért hidd el, hogy nincs ilyen jelenség. Olyan viszont van, hogy szeretnéd fenntartani az elképzelésedet (jelenleg ezt a baromságot), ezért szeparáltan érzékelsz. Gyakorlatilag hozzáidomítod a világot, eseményeket az elképzelésedhez, csak azt veszed észre és sajátítod el, ami fenntartja ezt a naiv hipotézisedet.
2017. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kell az elején a titokzatosság az beindítja az ösztönöket, kell a hintáztatás bizonyos fokig.

Én frászt kapnék egy érzelmeit őszintén és azonnal elémtáró pasitól.


titokzatos és izgalmas soha nem lesz a játszmázástól, ne keverd össze azt,ha vkinek valóban érdekes, vonzó aszemélyisége, azzal, ha vki. játssza az agyát, és próbál érdekes lenni.


a kettő között óriási különbség van!


ha téged zavar, ha egy pasi őszinte, és jobban szereted a hintáztatást, kívánom, h. egyszer vki. úgy meghintáztasson, h. alaposan pofára ess tőle.


külön szánalmas, h.az őszinte, becsületes, tiszta viselkedésnek, gesztusoknak ennyire nincs egyesek szemében értéke.

2017. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, tanuld meg, hogy mások érzelmeivel soha nem játszunk. Az általad vázolt viselkedés csöppet sem férfias. Hazudnak neked a pua-s meg a redpilles guruk.
2017. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem tudom. Én a párommal anno elkezdtem barátkozni, és közöttünk nem volt szükség ilyen játszmákra. Inkább abban volt az "érzelem fokozó", hogy nem tudtuk igazán mit akar a másik. Tehát nem lett kimondva, hogy mi most férfiként nőként érdeklődünk a másik iránt, de együtt voltunk, együtt csináltunk programokat, nagyon sokat beszélgettünk és nekem pont az tetszett meg benne, hogy vele őszinte lehetek, nem kell elhallgatnom semmit, elmondhatom ha hülye voltam, vagy gyerekes, kicsinyes mert megértett. És én is őt.


Szerintem az már régen rossz, ahol ilyen taktikai műveleteket kell alkalmazni.

A szerelmet nem könnyű megtalálni, legyél nő, férfi, kelljen válogatnod 100 jelentkezőből vagy 0-ból... Senkinek sem egyszerű azt az egyet kifogni, aki veled egyhúron pendül, és nemcsak azért mert a szerelem ködös állapotában van, hanem mert tényleg összepasszoltok amúgy is.


A csiki-csuki játékkal meg garantáltan érzelem rottyant embert fogsz magad mellé vonzani, és sajnos fenn kell tartanod ezt az állapotot a kapcsolatba is. Az meg kimerítő tud lenni.

2017. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

az igaz szerelem onnan felismerhető, h. a másik mellett azt éled meg, önmagad lehetsz, felvállalhatod magad, mert szeret, elfogad.


kérdező, remélem, egyszer pofára zuhansz, és azt a sok színjátékot és szívatást visszakapod vkitől.


ha a magánéletben ilyen eszközökhöz nyúlsz, az élet más területén is el tudom képzelni, mennyire vagy "tiszta", becsületes.


felénk erre mondják, h. erkölcsi hulla.

2017. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!