Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girgoy kérdése:

Miért nem lehet manapság egy jóravaló, takaros menyecskét találni?

Figyelt kérdés
Nem nekem kellene, barátaim panaszkodnak (ha nem is feltétlenül a fenti szavakkal).

2017. ápr. 20. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez megint az a típusú kérdés, hogy csúnya és pénztelen pasi miért nem kaphat csinos, fiatal szép nőt? Mert ha igen, akkor erre és ehhez hasonló kérdésekre számtalan választ találsz
2017. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Takaros, jóravaló alatt mit értesz? H legyen karrierista amivel sok pénzt tud keresni, de ez mellett otthon legyen ideje mosni, főzni, takarítani, gyereket nevelni? Mert általában a férfiak nagy többsége erről álmodozik :D
2017. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Aki nem eleg tokos, nem eleg hatarozott, csunya az jo lenne ha nem szaporodna es nem orokitenek tovabb a genjeiket, igy az unokaink egy jobb vilagban elhetnenek ahol nincs ennyi luzer.
2017. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazért,amiért az országhatáron belül nagyítóval kell keresni a férfias férfiakat,akiknek van kiállásuk.
2017. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%

#4

A magyar pasik a legjobbak a világon, a külföldi nők véleménye szerint. Ezen kívül még a magyar férfiaknak van a legnagyobb péniszük majdnem az egész világon, Európában torony magasan elsők vagyunk, de a világon is csak néhány afrikai ország előz meg ebben minket.

[link]


Neked még ez sem elég?

2017. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Biztos sok olyan nő lenne, akik szívesen maradnának otthon pepecselni, gyereket nevelni, dalolászva háztartást vezetni, meleg vacsorával várni drága férjurukat. Csak a pasik úgy gondolják, hogy emellett még menjen el 8-10 órába melózni is, mert ők nem fogják eltartani a pénzéhes, aranyásó lotyót a minimálbérükből.
2017. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Arra goondol a kérdeő hogy miért nem rántja magára egy lakással autóval extra fizetéssel rendelkező modell-lány.
2017. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Én jóravaló, takaros nő vagyok, adok magamra, járok sportolni, tudok főzni, háztartást vezetni, a házam tip-top, értelmes, kulturált társ vagyok, szórakoztató egyéniség, odaadó szerető, kedves, szerethető a személyiségem. Ennélfogva jól ki is használtak a férfiak 20-as éveimben. Én meg úgy döntöttem, alaposan megválogatom, kivel állok szóba. Csak annak adtam magam, aki megbecsüli az értékeimet.
2017. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Mert ha van esze a nőnek, akkor nem fog cselédet játszani és segget nyalni senkinek. Ez van.

Van néhány szolgalelkű nő, aki szerint neki az a dolga, hogy kiszolgálja az urát... Na ezek a női nem szégyenei és ezek próbálnák magukkal rántani a többi értelmes nőt, meg adják a lovat a pasik alá, hogy azok meg felsőbbrendűnek, királynak képzeljék magukat. Kihalhatna már ez a faj.

2017. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

ÖTÖS óriási tévedésben van!


Külföldi nők blogjai a magyar férfiakról benne a péniszméret legendája [link] , meg amblock a mentalitásuk sem aratott nagy sikert..


Azt írja az egyik nő, hogy a magyar férfiak nem udvarolnak, azt várják, hogy a nő kezdeményezzen, és lássuk be van ebben valami.


[link]

2017. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!