Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkednétek társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek társkereső oldalakon? -mi a véleményetek, az ilyen ismerkedési formáról?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 15:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
59%

#15: "Sok randim volt"


Aham... na most képzeld el, hogy a férfi társkeresők örülnek ha 1 randijuk összejön egy társkeresőről, nem hogy sok...


#18:

De a társkeresők tehetnek arról, hiszen női kamuprofilokat készítenek nagyüzemben, amiket néha botokkal, és animátorokkal működtetnek, hogy beetessék a kereső férfiakat, és azok fizessenek (hiszen semmit sem lehet csinálni fizetés nélkül). Nem törlik az elhagyott profilokat sem, és hagyják az ego tuningoló, kapcsolatban élő nőket is egot tuningolni... Csak nem te is az üzemeltetők közé tartozol a mentegetéseddel, és kamuszövegeddel?

2017. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Bárcsak ebből élnék!

Én nem mentegetek senkit, de a saját sikertelenségünket ne toljuk már másra!

Igen én is észrevettem, hogy sok a kamuprofil, túl szép nők, stb., d ezt minden hülye ki tudja szűrni.

Én még soha nem fizettem társkereső oldalon, vannak helyek, ahol el lehet evickélni fizetés nélkül, csak kis fifika kell hozzá.

2017. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Na hogy szűrödi ki az olyan kamuprofilokat, amiket közösségi oldalakról nyúltak le, és mellé egy hozzáillő bemutatkozó szöveget kreálnak?

(Sehogy, kamuzol)

2017. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23 -as!

Anyád kamuzott akkor, amikor azt mondta, hogy normális gyereke született!!

2017. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nagyon nem javaslom, Kérdező. Egyrészt baromira erőltetett, ahogy vadidegenek egymásra erőszakolják magukat, másrészt húspiac jellege van az egésznek, harmadrészt tele van kamuképesekkel meg kamuregesekkel - konkrétan láttam olyat, hogy a csaj(neves pasas) még a vízjelet se tüntette el a képéről :DDD úgy megkérdeztem volna tőle, a Shutterstock az vajon a vezeték- vagy a keresztneve-e. Még ott is vakarózott volna, ahol nem is viszket :DDD

Ezenfelül, ha még találsz is egy csinos nőt, aki történetesen nem kamu, biztos lehetsz benne, hogy kap napi 500 levelet, és ebből úgy 490 olvasás nélkül a szemetesben végzi. Egy kis valószínűségszámítással könnyen kiszámolható, hogy valamikor úgy 225 év múlva kerülnél elérhető közelségbe a lányhoz. Ha van ennyi fölös időd, akkor persze nincs probléma.


"Tovább kell lépni, nem siránkozni."


És hova legyen a továbblépés, ha társkeresőtől függetlenül mindig ugyanazokba a falakba ütközik az ember?

Ja hát persze, a pálya széléről bekiabálni ökörségeket, az könnyű. A kocka is mindig annak szép, aki hatost dobott vele, ugye.

2017. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!