Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkednétek társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek társkereső oldalakon? -mi a véleményetek, az ilyen ismerkedési formáról?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 15:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó dolog lehetne, ha az emberek tudnák használni. De nem tudják. Amióta az extrovertáltak elárasztották az internetet, azóta használhatatlan.
2017. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a társkereső oldalak üzemeltetői nem a tartós

párkapcsolatok lehetőségére mennek rá, addig semmi.

Elkészült az oldal, hozza a pénzt, ennyit látnak

benne. Többet kellene tenni, és akkor lenne értelme,

és az emberek is jobban bíznának benne. Na de így....

2017. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A múltkor csoda törtènt ès találkoztam egy olyan lánnyal aki bejött maximálisan
2017. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan tapasztalatom van,hogy 9 évvel fiatalabb csajjal összejöttem. 3 éves kapcsolat lett belőle. Végén összetörte a szívem. Most itt vagyok 40 évesen és nem tudom mit cseszek el,de nem tudok becsajozni.
2017. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

Érdekesek a hozzászólások.

Én nőként mindig csalódok a társkereső oldalakban és egyáltalán nem tapasztalom, hogy annyira a nőkért lenne feltalálva az egész, ahogy itt írta valaki. Sok randim volt, de még aki neten azt is hirdette, hogy komoly kapcsolatot szeretne, az is már első randin a szexről beszélt. Persze fontos a szex is, de ne az legyen már az első párbeszéd, hogy ki hogyan szereti!


Engem az ismerősök és a barátok szépnek, okosnak tartanak, ráadásul úgy érzem, az értékrendem is helyén van, mégis azt tapasztalom, unalmas vagyok a férfiaknak. Nincsenek csücsörítős, csöcskidobós fotóim és már nem is vagyok olyan érdekes.

2017. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%

Ha férfi vagy és nem szereted frusztrációt, akkor inkább felejtsd el. Olyan szintű férfi-többlet van minden oldalon, annyi férfi ömlik szó szerint minden nőre, hogy még a leggázabb nők is érthetően pillanatok alatt ultraválogatóssá válnak. Így aztán, hacsak nem vagy egészen rendkivüli férfi, még arra sem méltatnak, hogy elolvassák, amit írsz nekik. Ne feledd, mire eljutsz odáig, hogy összejöjj vkivel egy társkereső oldalon, már több ezer férfival kellett versenyezned.


Ha nő vagy, akkor hajrá, ez tökéletes terep arra, hogy kiéld a hipergám ösztöneidet.

2017. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#15: érdekes, nekem fordítva ugyanez a tapasztalatom (ti. hogy férfiként unalmas vagyok a mai kereslet számára). Azzal a különbséggel, hogy nekem jóformán egyáltalán nincsenek fotóim :D
2017. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan már, nem a társkereső oldalak tehetnek arról, hogy nem jön össze valakinek valami.

A mai élet olyan mind üzleti területen, mind a szerelemben, hogy sokkal több a pofára esés, mint a siker.

Nekem ideáig ha eljutottam egy találkozóig, érdekes módon minden lánnyal összejött valami, hol hosszabb hol rövidebb időre, a múlt héten találkoztam egy lánnyal, aki ugyan szép volt, mégsem volt semmi összhang köztünk.

Ilyen az élet. Tovább kell lépni, nem siránkozni.

2017. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen, ismerkedem. Mondhatni az összes bnőm onnan volt. Most is lesz 2 randim a hétvégére!
2017. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
10-15 éve még egész jó lehetett "ingyen" csajozni, de manapság már nem. Nem irigylem a mai huszonéveseket.
2017. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!