Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkednétek társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek társkereső oldalakon? -mi a véleményetek, az ilyen ismerkedési formáról?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem, nincsenek jó csajok.
2017. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Katasztrófa.

Olvasgass:

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Linó03 ***** válasza:
Nekem nem jön be, teljesen hatástalan nálam az internetes ismerkedés, mert olyan is volt, hogy neten szimpi valaki, élőben nem, meg fordítva is.
2017. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
Persze csak férfiként katasztrófa, nőként kedvedre válogathatsz, fényezheted az ego-dat, és ha ügyes vagy találhatsz párt, nem csak a "foglakduglakdoblak" alfákat.
2017. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%

Én egy kedves lányt ismertem meg eddig, nagyon jkat beszélgettünk, de az élet más területein nem illettünk egymáshoz. Ez van.

Az gáz, hogy az egész a nők kiszolgálására és a férfiak lehúzására megy, erre készülj fel.

2017. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

Szeretek neten ismerkedni, de nem vagyok oda a társkeresőként, ezért nem is regisztráltam egyre sem. Egyszerűen nem érné meg kitöltögetni az adatlapot, regisztrálni, nézegetni másokat. A Tinder más, ott csak jobbra vagy balra kell húzni, azt használom, meg néha az Anotalkot, és itt is nyitott vagyok, ha valakinek szimpatikus a véleménye. Sőt, Facebookon is ismerkedtem már, de abból csak barátság lett végül. Az online ismerkedést jónak tartom, de ezek a kifejezett társkeresők szerintem nem nekem valóak.


22/F

2017. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Keserves!
2017. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Férfiként. Nem vagy gazdag, izmos, jóképű, férfi akkor fölösleges tárkeresőre regisztrálni. Mert nők nem fognak írni neked és nem fognak válaszolni leveleidre. Egész társkereső oldalaknak, csak nőknek van jó hasznuk.
2017. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám magam csúnyának, ki van töltve az adatlapom, élő vagyok fizetve, és komolyan írom, ezer levél után jön egy elutasító válaszlevél! Tiszta gáz!

Több esélyed van az utcán...

F.

2017. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2012 óta egy betűt nem írtam egyik társkeresőre sem. Nem is fogok,pláne, hogy színte mindegyik fizetős. Én nem fogok azért prémiumocskázni, meg tököm tudja miért fizetni,hogy egyáltalán írni lehessen valakinek, aztán vagy visszaírnak, valami elutasító levelet persze, vagy nem. A boltban is azután fizetek,ha kiválasztottam a terméket és biztos,hogy az az enyém lesz, nem pedig előre.
2017. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!