Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen hogyan tudnék felépíteni valamiféle kapcsolatrendszert a nulláról?

Figyelt kérdés

22/F vagyok. Azért írtam ebbe a kategóriába, mert főképp 20 év alatti lányokkal ismerkednék.

Új városba költöztem 3 éve, itt egyáltalán nincs már haverom.

A középsuliban fordultam magamba, kiközösítettek, stb., most hagyjuk mi volt régen. Pár éve még vonzottak az emberek, érdeklődő voltam, nyitott, mostanra teljesen kiábrándultam belőlük, egyáltalán nem vagyok kíváncsi a családomon kívül senkire sem.

Viszont muszáj ismerkedni ésszerű okok miatt.

Barátnőm még nem volt.

Próbálok én ismerkedni, egy fürdőházba járok gyakran, ott inkább idősebbekkel tudok normálisan beszélgetni 30+. Főleg a szaunarészlegnél nagyon jól el lehet beszélgetni. Lett is egy 26 éves srác haverom. Említettem neki párszor, hogy menjünk el valamerre, de figyelmen kívül hagyta. Tiszteletben tartom mások akaratát, és nem vagyok erőszakos. Lehet ez a baj? Inkább azt kellene mondani a srácnak, hogy sétálni van kedvem, mikor ér rá?

Nem vagyok meleg!

Úgy gondolom, hogy nagyjából minden korombelinek megvan a kialakult haveri köre. Olyan emberek, mint én, azok nem nagyon ismerkednek, meg amúgy sem mennék velük sokra.

A szaunában csajt még nem szólítottam le. Egyébként is bunkók. Bejönnek, köszönni sem képesek, de ez igaz a 30 alattiak nagy részére. Csoda, hogyha visszaköszönnek akkor, amikor én belépek.

Érdekes módon az idősebb emberek előre tudnak köszönni, amikor bejönnek (illem szerint az köszön, aki belép egy helységbe).

Szóval a fürdőben már rengeteg alkalommal voltam. Én helyi vagyok, elég kedvezményes, de ismerkedés szempontjából kidobott pénz. Legalább is én így gondolom.

Interneten is próbálok beszélgetni, de már ott sem megy. A chatoldalak színvonala is eléggé lement.

Esetleg regisztráljak a tinderre?

Mit csináljak?

Most már ebből elegem van, szeretnék ezen változtatni.

A közhelyeket "legyél nyitott, légy önmagad, használd ki a lehetőségeket" hagyjuk.

Olyat írjatok, amit ti is csináltok, vagy legalább ti is kipróbálnátok.

Úgy gondolom, hogy fürdőben, kori pályán, táncórákon, utcán nem lehet ismerkedni, csak disco-ban.

Oda meg nem akarok menni egyedül, a sok cigány biztos betalálna. Régebben jártam discoba, amikor még akadt néhány haver, szóval tudom mi van ott.

Az a baj, hogy minél tovább vár az ember, annál nehezebb elkezdeni, főleg sikeresnek lenni az ismerkedésben.

Arra gondoltam, hogy utcán lenne a legérdemesebb ismerkedni. Ingyen van, ha lekoptat a csaj többet jó eséllyel nem látom.

Azt sem akarom, hogy valami baráti társaságba bekerüljek csicskásnak, vagy pl. a discoban sem szeretnék italfizető kiskutya lenni. Ismerősi körömben megtörtént eset, hogy a srác discoban felkérte a csajt táncolni, és a csaj megkérdezte, hogy mire hívja meg (a srác otthagyta).

Tehát most úgy tervezem, hogy egyedül üldögélő 16-18 körüli lányokhoz oda megyek. Olyanokhoz azért, akik nem szépségkirálynők, mert azoknak tehetnék bármit, úgysem lenne jó nekik.

Inkább antiszociálisnak kinéző lányokkal lenne érdemes próbálkozni? Vagy mehetnek az átlagos lányok is? Itt most személyiségre gondoltam. Kinézetre persze jó az átlagos, vagy nem túl ronda csaj. Ne legyen csúnya az arca, a BMI pedig ne legyen 25 fölötti :D

Magányos lányok ti mit szólnátok, ha egyedül ülnétek, és megkérdezném, hogy van-e kedvetek beszélgetni? :)

Egyébként még 15 éves korom körül próbálkoztam a csajok leszólításával (sikertelenül), egyszer nagyon csúnyán elküldtek, olyat mondott egy csaj, ami nekem nagyon fájt, pedig nem vagyok egy sértődékeny típus, azóta nem igazán próbálkoztam.


2017. ápr. 9. 03:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna... én is éppen a nulláról szeretnék kiépíteni valamiféle kapcsolatrendszert, úgyhogy kíváncsi leszek a válaszokra! Egyébként én 23 éves lány vagyok. :)
2017. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!