Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az extremnek számító külsőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extremnek számító külsőm miatt nem próbálkoznak nálam normális férfiak?

Figyelt kérdés

Tehát a nem átlagos dolgok:


-186 cm

-megcsináltatott mell (Meg volt másik kisebb beavatkozás is de az természetes hatású és senki nem jönne rá, a cici egyértelműen mű)

-nem vagyok élsportoló de sokat edzek (kondi, yoga) és valamennyivel izmosabb vagyok az átlagnál

-feltűnőbb stílusú öltözködés

-elég barnulás mániás is vagyok


Nagyából ennyi, de egyébként nem vagyok díszp****a kategória, nem a Pál Utcai Fiúk rövidített változata volt az utolsó könyvem, nem egyedül a bulizás érdekel, nem csinálok napi 5000 selfit, nem vagyok instagramon magamutogató típus...


2017. ápr. 9. 01:10
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Amiket írsz magadról nagyon plázapi**a külsőre utal. Ez ráadásul nem is extrém. Nagyon sok ilyen külsejű lány szaladgál. Ami extrém a magasságod.

Nekem az jön le, nagyon vigyázol arra, hogy trendi nőci legyél és külső jegyekben a műanyag pi**ákra hasonlítsál. Belül meg nem annak érzed magad és meglepődsz ha olyan pasik nyomulnak rád akik nagyon távol állnak tőled. Érdemes külsőnkkel is azt kommunikálni ami belül van és nem törekedni a trendi sablonoknak megfelelni.

2017. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát nálam a szolimánia alapból kizáró ok:)

A feltűnő öltözködés attól függ hogy mit takar

A sportal nincs baj ha nem kötöd más orrára az instán meg facebookon

Tetkód is van ezek mellé?

2017. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

kisebb van de alig látható és az nem a külsőségek miatt van.


Egyébként tényleg sok mindenben hasonlítok egy tipikus plázari****cra ezt elismerem, de igazából szerintem az alakom ami igazán megkülönböztet.


Nem szimpla vékony ami millió van, hanem tényleg látszik rajta hogy soka tedzem és komolyan veszem, volt már olyan is aki sportolónak hitt.



Egyébként meg nagyon fiatalon tipikus szürke egér voltam, igazából az rosszabb volt szerintem.

2017. ápr. 9. 12:40
 24/25 anonim ***** válasza:
62%
Mutasd meg magad nekünk és elhisszük, hogy ilyen nő vagy.
2017. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egyszerűen a kinézeteddel, hogy nem "átlagos", leszűkíted a kört, akinek bejössz, ennyi. (most az átlagos ugye szubjektív, épp mi a társadalmi norma, a "szép" ugye).


Én pl 180 cm magas vagyok, holtfehér a bőröm (nagyon érzékeny), én is sokat sportolok (heti 5-6x) és a hajam elég extrém (felnyírva az egyik oldal 0-ással, a másik fele koromfekete, hosszú göndör) és szeretem a monokróm, minimalista stílust (de abból az igényesebbet).


Én sem dúskáltam a randikban és a férfiak is inkább messzebbről csodáltak, elsősorban mert magas vagyok.


Inkább fel a fejjel, majd eljön az akinek pont így jössz be (nekem is eljött :) )

2017. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!