Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az extremnek számító külsőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extremnek számító külsőm miatt nem próbálkoznak nálam normális férfiak?

Figyelt kérdés

Tehát a nem átlagos dolgok:


-186 cm

-megcsináltatott mell (Meg volt másik kisebb beavatkozás is de az természetes hatású és senki nem jönne rá, a cici egyértelműen mű)

-nem vagyok élsportoló de sokat edzek (kondi, yoga) és valamennyivel izmosabb vagyok az átlagnál

-feltűnőbb stílusú öltözködés

-elég barnulás mániás is vagyok


Nagyából ennyi, de egyébként nem vagyok díszp****a kategória, nem a Pál Utcai Fiúk rövidített változata volt az utolsó könyvem, nem egyedül a bulizás érdekel, nem csinálok napi 5000 selfit, nem vagyok instagramon magamutogató típus...


2017. ápr. 9. 01:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mindaz, amit nem átlagos dologként fölsoroltál, elijeszti a pasikat. Nem arról van szó, hogy ne tetszenél, hanem, hogy túlságosan is az átlag fölött vagy, emiatt kevesen hiszik azt, hogy ismerkedési gondjaid lennének. Adjál jeleket, mosolyogj, mutass érdeklődést. Majd csak akad valaki magas fickó!

(Remélem, a másik beavatkozás nem kisajak-plasztika volt, mert az tiszta pénzkidobás. :D )

2017. ápr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A magasság? Volt 180 feletti barátnőm.

A műcici, mondhatni, nálam, barátaimnál kizáró ok. Lehet kicsi, nagy, lógós, csak ne műanyagot kelljen gyűrögetni.

A barnaság, is módjával. Nem egy nő szép, de szét égette magát szolival.

Az olvasott ság és nem a neten élsz, az oké.

2017. ápr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez már túl sok, bocs. A magasságod nem gáz, én nagyobb vagyok, de a műmell és az állandó kondizás kizáró ok. A szoli is, ha túlzásba viszik.

Ez már nekem az a kategória, akinek a legfontosabb dolog az életben a kinézete és az rég rossz.

2017. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor normális pasit szeretnęl vagy egy szintén agyonszolizott, fehérjeinjekciós, picit műanyag pasit? Mert én némi kettősséget érzek...
2017. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a magasságod nem kizáró ok, a kolléganőm 192 cm magas, nem viccelek.

A szilikonmell sok férfiben visszatetszést kelt, ez a tapasztalatom.Évekig meg akartam csináltatni, de kivétel nélkül minden férfi barát/kolléga/haver azt mondta, inkább ne.

A szolárium barnította bőr szép, de csak egy pontig.Ha látszik, hogy túlzásba viszed, könnyen hihetik azt, hogy kizárólag a külsőd érdekel.

A sport egészséges és jó, amíg nem viszed azt sem túlzásba.

Nem vagy esetleg túl távolságtartó, bocsánat, talán rideg?

Hány éves vagy?

2017. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelnél ;)
2017. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Igen. A normális férfiaknak normális nők kellenek, márpedig ilyen kinézetű nő nem lehet normális.
2017. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

A cickókról nem látszik hogy mű míg le nem kerül a ruha. Utána meg egészséges férfi már nem fordít hátat.

Ami egyedül gáz az a barnulásmániád. Kegyetlenül öregszik tőle a bőr. Ha így folytatod 30 évesen 40-nek, 40 évesen már 60-nak fogsz kinézni.

2017. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Magasságod nyilván kizár egy rakat srácot.

De azért ez sem stimmel nekem:


„-megcsináltatott mell

-feltűnőbb stílusú öltözködés

-elég barnulás mániás is vagyok

[...]

nem vagyok díszp****a kategória”


Általában véve viszont ezek az infók pont kielégítik a díszpic.sa fogalmát. Persze ezzel nincs semmi baj, hiszen sok normál pasinak is bejön ez 😃


Szóval én azt mondom, hogy a külsőddel kapcsolatban ne hazudj magadnak, nincs szükség önbecsapásra, nincs belőle hátrányod vagy előnyöd! :) Persze ha nem aggodalmaskodsz, és jól érzed magad a bőrödben, akkor az már egy előny lenne a mostani helyzethez képest.

A többi pedig idő és szerencse kérdése, mint ahogy a pártalálás mindenki másnál is. Egymásra fogtok találni a hozzád illő normális pasival!

2017. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Off:

Fehérjeinjekció. Az mi az? :D


ON:


Az a gond, hogyha te ilyen vagy, akkor a hozzád hasonló fickókat fogod vonzani, amivel egy probléma van és ez mindent elmond.

Ha egy fickó ennyit foglalkozik a külsejével, akkor ugyanannyi esély van rá, hogy értelmes, mint egy nőnél: 0,0000000001% A többi mind a testével van elfoglalva meg az anyagiakkal és ezek az emberek soha nem lesznek képesek épkézláb kapcsolat kialakítására.


Nálam egyedül a szoli kizáró ok, a többivel nincs gond, sőt. A szoli azért, mert az összes ismerősöm 30 éves korára úgy nézett ki a ráncoktól, mintha 50 lenne a sok szoli miatt. Kösz, de én hosszútávra is szép lányt szeretnék.

2017. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!