Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyanannyi férfi szingli van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanannyi férfi szingli van ahány nő a 20-40es korosztályban?

Figyelt kérdés
Én mondjuk ismerőseim között minden haver foglalt vagy házas. Úgy látom nők vannak inkább egyedül. De mivel egyforma a női férfi arány ezért gondolom egyforma a szinglik aránya is a nemek között
2017. ápr. 7. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert a nőknél sikeresebb, a nők számára vonzóbb férfiak egy jelentős része egyszer egynél több nőt is tart, mert megteheti.


Velem pár éve olyan is volt, hogy 4 nap alatt 3 különböző lánnyal szexeltem és egy 4.-kel csókolóztam és mind a négyről tudtam hogy én vagyok nekik az egyetlen férfi, mert láttam rajtuk hogy nekik meg olyan természetük van, hogy egy férfinél többet nem tudnak elképzelni. Amúgy nem vagyok akkora Casanova, akkor inkább csak szerencsém volt, de remélem érted a lényeget.

2017. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jóval több a szingli férfi, mint a szingli nő. Egyrészt mert ebben a korosztályban eleve több a férfi, mint a nő. Másrészt amit az 1-es írt: a legjobban kinéző férfiak megtehetik, hogy több nőt is tartsanak egyszerre.
2017. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvileg a Nők vannak többen demográfiailag, de sokszor úgy tűnik, mintha a férfiakból lenne több szingli. Ez matematikailag valószínű nem lehetséges, úgyhogy alighanem nagyjából tényleg egyforma lehet az arány :-)

...egy szingli pasi a 40-es korosztályból :-)

2017. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert a 20-40-es korosztályba tartozó nők párja jellemzően a 20-50 közötti férfiakból kerül ki.
2017. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

3: A nők a teljes lakosság 51-53%-át teszi ki a világon szinte minden fejlett országban.


DE A 18-45 ÉVES KOROSZTÁLYBAN A FÉRFIAK VANNAK TÖBBEN. (Ez az a korosztály, ami a szexuálisan aktív emberek számára a leginkább érdekes, párválasztási szempontból is) A nők azért vannak többen a teljes lakosságban, mert a férfiak korábban halnak. A nyugdíjas korúak között már elképesztően nagy a nők többsége, ami kihatással van a nők teljes lakosságon belüli többségére is.


100 csecsemőből aki születik, azok közül kb 55 fiú és 45 lány. A férfiak viszont korábban halnak. A fiatal és középkorú, szexuálisan aktív korosztályokban a férfiak vannak többségben egyébként is.

És ez mellett még így is az jellemző, hogy a top férfiak rengetegszer egynél több nőt tartanak maguknak.

2017. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. Azért ez durva becslés...

51 fiú és 49 lány az már közelebb áll a valósághoz....(ksh)

2017. ápr. 8. 06:40
 7/9 anonim ***** válasza:
A KSH egy dolog, nem ez az egyetlen statisztika, amit hamisítanak. Szerintem inkább 60-40 az arány a férfiak javára.
2017. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilván érdekük ezt hamisítani.....istenem😁
2017. ápr. 8. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:

6:

[link]


100 lánycsecsemőre 105-107 fiúcsecsemő jut. Ez alapján 100 csecsemőből 52-48 a fiú-lány arány, szóval te sem mondtad jól, de az előbb én sem.


A többit amit írtam abba is maximum egy-két pontosítással lehet belekötni. A szexuálisan aktív, párkereső korban a férfiak vannak többségben. És ahogy írtam, ráadásul még az idősebb férfiak is sokszor a fiatalabb nőket keresik. Ráadásul gyakrabban fordul elő hogy egy férfi több nőt tart, akik csak azzal a férfival vannak (nyilván sokszor egymásról nem tudva), mint fordítva hogy egy nő van több férfival, aki férfiak meg nincsenek más nővel csak vele.

2017. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!