Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőből, vagy férfiből van több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőből, vagy férfiből van több szingli?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ilyen statisztika, de akár felveheted a kapcsolatot a KSH-val, úgyis olyan "jó" statisztikákat készítenek, hátha tudnak neked ebben segíteni. :)
2017. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
férfiből. nőt alig ismerek aki szingli lenne míg a férfi ismerőseim háromnegyede egyedülálló. nem tudom ez hogyan lehetséges ha ugyanannyi van férfiból és nőből de így van.
2017. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
2-es, ismerősi köröd. Én meg mondhatom, hogy nőből van több, mert sokkal több nőt ismerek. Egyikünknek sem lesz igaza.
2017. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
és ha hozzáteszem hogy sokkal több nőismerősöm van mint férfi?
2017. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Elméletileg annyival több szingli van egyik nemből mint a másikból, amennyivel több van az adott nemből is (ha most elhanyagoljuk, ha valakinek kettő vagy több párja is van a másik nemből, a külföldiekkel párt alkotókat, meg az egyéb apróbb tényezőket.)

De életkorokra már lebontva már más a helyzet.

Pl ha a saját koromat (21) nézem, akkor több a szingli férfi (akinek csak a 16-21 éves lányok játszanak), mint a szingli nő (akiknek ott vannak akár a kora 30as férfiak is, de a 28-30-as korosztály egész biztosan.)

2017. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
55%
Én férfi vagyok és szinte csak nők vesznek körül, munkahely miatt és bizony özön sok szingli ő van, szerintem több a szingli nő, egy átlagos vagy az alatti férfi és talál lányt magának ha akar (jó GYK lúzereket nem veszem ebbe a körbe)
2017. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
elvileg van róla statisztika.. mármint az egyedül vezetett háztartásokról. Viszont nincs korosztályra és nemre lebontva..
2017. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Hàt ha egy kapcsolat 2 ellenkwző nemű ember között van akkor ugyanannyi
2017. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
De ha egy ember tobbel is eggyutt van akkor passz nem is izgat
2017. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
A férfiakból! Ezeknek a mostani """nőknek""" nem lehet megfelelni... Undorítóak
2017. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!