Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert valaszt egy 30 ev feletti, "szingli" magyar no egy kulfoldi tarsat?

Figyelt kérdés
Sok negativ kritika eri a magyar noket, ha az eletben egy kulfoldi tars mellett talaljak meg a szamitasukat. De azok a nyugati ferfiak, akik egy keleti not felvallalnak, azok teljes valszelessegben az elet minden teruleten ott vannak mellettuk, ellentetben a mi magyar "ferfiainkkal". Egy ilyen tipusu parkacsolat sokkal nagyobb toleranciat igenyel, mint egy atlagos. Nem konnyu, de a nehezsegek ellenere tudom/tudjuk, hogy van egy tarsunk aki 100%-an ott all mellettunk, aki egy Tars! En es nehany magyar honfitarsnom ezt az erzest nem talalta meg a mi magyar ferfiainknal, ezert "fanyarodtunk" a masik nemzet fiaira.
2017. márc. 6. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésed.
2017. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ki lehetne jelenteni altalanossagban, hogy a kulfoldiek figyelmesebbek, nekem egy rendes magyar parom van. Ha kulfoldivel talalnank meg az osszhangot, akkor kulfoldivel jonnenk ossze, szoval az en esetemben maximum a veletlen miatt kotnek ki kulfoldi mellett.
2017. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Magyarokkal szembeni előítéletek, na ez se jobb, mint másokkal szemben.



Amúgy meg


1.A külföldi férfiak gazdagabbak

2.A külföldi férfiak szebbek

3.A külföldi férfiak nyüzügébbek (kivéve szerbek, macedónok, albánok)


Hmmm...

2017. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy férfi milyen mértékig áll melletted társként, az szerintem nem azon múlik, hogy magyar vagy nyugat-európai-e, hanem a személyiségén, értékrendjén, érzelmi intelligencián, azon, hogy milyen mintát hoz a saját családjából, stb.
2017. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mit szeretnél megtudni?
2017. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%

Kevésbé értik a locsogást, így kevésbé hergelik fel őket. Az is elmondható, hogy a 30as magyar jők jobban néznek ki mint külföldi társaik. (éltem egy darabig kinn, a végén már "pofára" tudtam ki magyar és ki nem)

30/f

2017. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
általában az úgy működik, hogy egy személy beleszeret egy másikba, és ilyenkor nem érdekli a bőrszíne vagy a nemzetisége.
2017. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

A külföldi pasasok pénzesebbek.

Az hogy szebbek lennének, hülyeség.

illetve ezer egyéb o is lehet. Pl láttam nem túl jól inéző szőke magyar csajt magyon jó külsejű olasz pasassal. Az olasznak a szőke lány egzotikus volt, ennyi.

2017. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem ertem, miert tetted fel a kerdest, ha tudod ra a valaszt...?

Egyebkent nem vettem eszre, h negativ kritika erne a noket emiatt. Sok magyar ferfit ismerek, aki pont azert valaszt "nyugati" not, m nem akaszkodnak a nyakukba, nem tartatjak el magukat, nem varjak el a ferfitol, h eltartsa oket.

De ezt igy nem lehet kategorikusan kijelenteni, h negativ kritika eri azokat, akik nem a sajat nemzetukbol valasztanak part. Nekem is kulfoldi parom van, de soha nem kaptam semmifele negativ kritikat emiatt.

2017. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

En is külföldi vagyok es egy csodalatos, vicces, müvelt, gyönyörü es tehetseges magyar baratnöm van. Mielött meg barki talalgatni kezdene: amikor megismerkedtünk, en meg tanultam es a hitelre vett motorom tankolasa is anyagi kihivast jelentett szamomra, mig baratnöm mar böven megkezdte sikeres karrierjet. Abban igaza van a kerdezönek, hogy egy (nem csak magyar) nö tarsra vagyik. Nem egy eretlen gyerekre, de nem is egy paracsolgatora. Kedvesemmel ket egyenrangu emberkent alkotunk egy part. Kepessegeinkkel es hianyossagainkkal együtt. Megha ezek lehetnek különbözöek is, nem jelenti azt, hogy valamelyikönk ala lenne rendelve a masiknak. Ezt nagyon sok (nem csak) magyar ferfi nem kepes elfogadni, hogy a ferfiassag es ferfias viselkedes nem egyenlö azzal, hogy mindig igaza van es minig az ö akarata ervenyesül.


Sosem vezet johoz az altalanositas. Nem biztos, hogy annak a nönek, aki egy külföldiben talalja meg elete szerelmet, szamit, hogy az hol született!


Azt viszont elmondhatom, hogy eleg sok 30-as magyar ferfi mar elkeseredett, mokuskerekszerü eletet el mindenfele törekves es ambicio nelkül es hobbik köze a haverokkal valo foci nezest es/vagy sörözest sorolja. Irigyseggel vegyes utalattal neznek pedig azokra, akik elertek azt, amire ök is vagyakoznanak, de tenni nem hajlandoak erte! Aki azt hiszi, hogy csak az izmos pasik kellenek a nöknek, miert nem kezd el sulyzozni es helyesen taplalkozni? Aki azt hiszi, hogy csak a sikeres pasik kellenek a nöknek, mikor nezett utana utoljara annak, hogy hol tudja jobban ervenyesiteni kepessegeit esetleg tovabbkepeznie magat vagy megvalositani egy igeretes ötletet? Aki pedig ugy gondolja, hogy csak a charme-os vicces pasik kellenek a nöknek, miert nem kezdi kiszürni az eleteböl azokat a tenyezöket, amik lehuzzak es alkotja olyanna az eletet, amitöl elegedettseg es vidamsag valtja fel az elkeseredettseget es rosszindulatot? Kerülve az altalanositast, tapasztalataim alapjan tenyleg az a benyomasom, hogy sok magyar ferfi inkabb panaszkodik es az akadalyokat, kifogasokat keresi, de hianyzik az a mozgatoerö, hogy megvalositsak almaikat. Talan ez az, ami nagyobb aranyban ervenyesül bennünk, külföldi ferfiakban...

2017. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!