Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért volt ennek a nőnek 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ennek a nőnek 2 év alatt 130 sikertelen randija?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 31. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nincs időm most végigolvasni, de külsőre rendben van, nem azt mondom, hogy bombanő, de nagy gond sincs vele, átlagos.

Így valószínűleg azért, mert a személyiségében és/vagy viselkedésében van valami, ami egyszerűen elviselhetetlen a férfiak számára.

2017. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem olvastam a leírást, de szép a mosolya

valószínűleg vagy dugásra akarták, vagy túl nagy elvárásai vannak, VAGY belső problémái vannak...


24F

2017. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, vagy mentálisan sérült, esetleg szőke hercegre vár fehér lovon, vagy ilyesmi...
2017. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Közölte hogy radikális feminista, erre azonnal lepattant mindegyik férfi.
2017. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Külsőleg rendben van a korához képest, 178cm magasságával nem tartozik az alacsony Nők közé.

Valószínűleg nem rejtette a véka alá az elképzeléseit, vágyait leendő partnereivel szemben, és ezzel elriasztotta őket. Egyszer volt ilyen randim még a főiskolán. 20 percen keresztül hallgattam egy leányzótól, hogy milyen élete lesz hol fog lakni, hány gyereke lesz mikor fogja megszülni, hol akar nyaralni és a végén gyorsan kértem a számlát és időben távoztam. :)

2017. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem "volt időm elolvasni" (i.e. beszélek angolul), nem ír semmit, ami olyan hú de fura. No connection or chemistry, lehet, hogy tényleg Mark Darcy-ra vár, de előbb fog Thor lepottyanni az égből.


Szerintem romcom pasira vár. Olyan sajna nincs.

2017. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kifejezetten csinos
2017. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A pasim húga évek óta egyedül van. A szintén szingli barátnőivel fennhangon hirdetik, hogy nekik X db diplomájuk van, nem fognak AKÁRKIVEL leállni beszélgetni, nekik igényeik, elvárásaik vannak. Az említett húgnak 1 hónapnál tovább nem tartott még kapcsolata. Ennél a nőnél is valószínűleg ilyen felsőbbrendűségi dolog lehet a háttérben. De szerintem jobb is, ha az ilyenek nem szaporodnak.

30N

2017. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, a nővel is lehetnek gondok, de mindenképp van egy tanulsága a sztorinak: az ausztrál pasikkal sincs minden rendben:)
2017. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert az egyik képen látható, hogy delfinba**o.
2017. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!