Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszik a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a férfiaknak ha kiderül rólam hogy komolyabb szintű sportoló vagyok?

Figyelt kérdés

Ráadásul abszolút nem várom el hogy kigyúrt legyen vagy sportos vagy ilyenek, egy sima vékony alkat teljesen megfelelő lenne.


Sőt érdekesebb is nekem ha más mint én, pl egy irodai munkás vagy ilyesmi.


Ha kiderül ez mindig jönnek a negatív visszajelzések, hogy jaj biztos sokkal nő létemre erősebb vagyok akkor nála és az hogy nézne ki...


2017. márc. 23. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mond már meg mit sportolsz :D

Amúgy az életmóddal lenne bajom.

30/f

2017. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sokáig eléggé odavoltam egy testépítő lányért (kettőért is igazából) szóval nálam ez nem gond csak tényleg ne úgy nézzen ki mint Nick Árpi női ruhában.
2017. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Engem az zavarna, hogy sosem értnél rá plusz ráadásul uram bocsá', de a sportolók nagy része pillangó...
2017. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátnőm, a nyilvan a kapcsolatunk volt neki a legfontosabb...nyilvan ezt mondta. De valójában a sport, sport mindeneke előtt, nem lehet hosszú távon tervezni akinek a sport a Mindene csak az tud aki maga is at tudja elni az o helyzetet es hozzáállását a dologhoz illetve gajlano elfogadni ezt az eletstilust.
2017. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Emlékszem én néhány szinte pont ugyanilyen kérdésre hónapokkal ezelőttről :D Leírtam, hogy nekem pont bejönne, legalábbis az alkat mindenképpen, pedig vékony irodista vagyok, bár azért sportkedvelő, egyszer még beszélgettem is a kérdezővel, aztán annyi :D Ha ugyanaz vagy: még mindig nincs siker, vagy már megint?
2017. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem is a ráérésed zavarna, ha pasi lennék.


Imponáló, ha valakinek egy sikeres sportoló vagy híres tudós a barátnője/barátja, csak a ritka találkozás miatt ellaposodhat a kapcsolat .S

2017. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!