Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszik a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a férfiaknak ha kiderül rólam hogy komolyabb szintű sportoló vagyok?

Figyelt kérdés

Ráadásul abszolút nem várom el hogy kigyúrt legyen vagy sportos vagy ilyenek, egy sima vékony alkat teljesen megfelelő lenne.


Sőt érdekesebb is nekem ha más mint én, pl egy irodai munkás vagy ilyesmi.


Ha kiderül ez mindig jönnek a negatív visszajelzések, hogy jaj biztos sokkal nő létemre erősebb vagyok akkor nála és az hogy nézne ki...


2017. márc. 23. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátnőm. A fő probléma az volt, hogy szinte soha nem ért rá. Mindig edzés, verseny, meg mellette suli.
2017. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen tudom az életforma is egy nehézen egyeztethető dolog, de odáig el se jutok szóval előbb kezdődnek a gondok :D
2017. márc. 23. 17:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes mondja. Ha profi vagy, az rengeteg kötelezettséggel és fegyelemmel jár, amit egy kapcsolat nem mindig vesz jó néven.


Amúgy milyen sportról van szó ?

2017. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, amit írtál. Van aki attól érzi magát férfinak, hogy ő az erősebb, megvédi a nőt stb., ez egy profi sportolónő esetében kevésbé működik. Rossz férfiakat fogsz ki.
2017. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as a profi szintől még egy egész kicsi elválaszt de már nem csak egy álom, és egyenlőre csak ezzel foglalkozom ebből élek meg.


4-es, csakhogy azt nem értem hogy ez már a külsőn is eléggé látszik a legtöbb esetben, de addig még nem zavaró

2017. márc. 23. 17:28
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Leírták, a nem ráérés a gond, na meg az is gond lehet sporttól függően, hogy férfiassá sportolódik a nő teste...
2017. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Ha megfigyeled, a profi sportolónők, fitneszezők hapsijai szinte kivétel nélkül mind tökéletes, izmos testtel rendelkező férfiak, akiknek szintén a sport, az edzés, a testépítés az életük legfontosabb része, területe.
2017. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem így van, és hidd el ezt én nálad jobban tudom :D


persze van rá példa mert sporton belül könnyű ismerkedni, meg kényelmes a megegyező életmód, csakhogy valaki nem saját magát keresi hanem olyat aki kiegészíti, és más mint ő.

2017. márc. 23. 17:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt! Mivel én is sportolok. 33F
2017. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A legrosszabb ***** válasza:
63%

Ne akard már megmagyarázni. Lehet, hogy te kivétel vagy, vagy esetleg annak gondolod magad (erre nagyobb sanszot dobok), de a többsége nem fog leállni egy szemüveges satnya aktakukaccal, egy kövér szakállas autószerelővel, vagy egy csontváz-vékony kopaszodó műszerésszel.


Hagyjuk már ezt a lerágott csontot, hogy a top csajoknak a vesztes kinézetű kanok is simán bejönnek...

2017. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!