Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők megvetik, nem sajnálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők megvetik, nem sajnálják az általuk baleknak, sérültnek bélyegzett férfiakat, akkor miért nem használják ki őket?

Figyelt kérdés
Ha úgyse sajnálják őket elmondásuk szerint, akkor egész nyugodtan a saját lelkiismeretük alapján anyagilag kihasználhatnák ezeket a férfiakat, de sok esetben csak lekoptatják őket, nem foglalkoznak velük a nők.Persze nem fogom az ilyen nők pártját, csak belegondoltam abba, hogyha én egy lelkiismeretlen nő lennék, tuti lehúznám anyagilag az olyanokat, akiken látnám, hogy hagyják magukat.

2017. márc. 19. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
A támogatást igényelje barátoktól, rokonoktól, pszichológustól stb. Egy párkapcsolat nem arra való, hogy sérülteket támogassunk. Egy párkapcsolatba illik relatíve egészséges pszichével belépni, mert így lehet felépíteni egy jó kapcsolatot. Persze hogy menet közben bármi történik a társammal akit szeretek, támogatom. De ne erről szóljon már az egész párkapcsolat. És ez nem gonoszság a nők részéről, hanem önző picsogás a sérült férfiaktól.
2017. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Vannak, akik kihasználják, vannak, akiknek meg sajnálják erre az időt meg energiát. Minden ember más, mindenkinek mások a prioritások, és mindenki a saját igényeihez mérten dönt. Van, akinek megéri egy b-lfasz mellet drága cuccokban tündökölni, másoknak meg nem probléma, ha mondjuk egy egyszobás lakásban tésztán él élete szerelmével. Most nyilván két végletet hoztam, de érted, elég sokféle tulajdonságú és gondolkodású nő van a világon lol.
2017. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem érzelmileg próbáltak kihasználni milliószor. Ez sokkal jellemzőbb.
2017. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!