Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is ezt tapasztaljátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt tapasztaljátok az ismerkedős oldalakon a nők részéről? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egyszavas válaszokat adnak, kérdezni nem kérdeznek, várják hogy szórakoztasd őket. Abszolút teljes közöny és érdektelenség a nők részéről
2017. márc. 19. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

ZÁRJUK LE EZT A TÉMÁT EGYSZER ÉS MINDENKORRA:

MERT CSAK A NAGYON JÓKÉPŰ, IZMOS, STÍLUSOS, SIKERES, GAZDAG FÉRFIAK KELLENEK NEKIK, SENKI MÁS, A TÖBBIVEL MAXIMUM UNALOMŰZÉS/SZÓRAKOZÁS CÉLJÁBÓL BESZÉLNEK.

2017. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
A való életben is pont ugyanezt csinálják,online meg még inkább... nem válaszolnak a legtöbben,de ha igen, akkor is csak félrebeszélnek általában,és egyáltalán nem is érdekled őket,csak ha unatkoznak valamit válaszolnak...
2017. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Te hogy csinálod, hogy egyáltalán válaszolnak?! :O
2017. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3. Hát engem nagyon helyes izmusnak mondanak, lehet ezért de így is ezt tapasztalom
2017. márc. 19. 13:40
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha nekem bármilyen felületen bárki így válaszolna, hagynám a francba.
2017. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

@4

Ja hogy még a jóképűek is ezt kapják? Az... király, nem tudom, miért fűztem ekkora reményeket a netes társkereséshez pár hónapja puhos, dagadt, szemüveges, hipszterszakállas gyerekként. Mondjuk jól belegondolva egyszer kaptam választ én is, ugyanaz volt a reakciója a csajnak, mit amit te leírtál. Értelemszerűen nem foglalkoztam vele tovább.


A nagy kérdés itt inkább az, hogy mi a büdös fenéért regisztrálnak egyáltalán az ilyenek?

2017. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Egy PUA-videóban jól mondják: a nőknek egészen pontos elképzelésük van, hogy kit keresnek párjukul; nem jöhetnek sokan szóba, néhanapjén 1-1 ember van csak, aki megmozgatja a fantáziájukat. És Te nem mutatod azokat a tulajdonságokat, amik az ő elképzelésébe vágnak.
2017. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6. Erre vagyok én is kíváncsi.


Visszaírnak, meg mondják hogy szimpatikus vagyok, de aztán ennyi. Mindig én kérdezek, ők egy két szavas választ válaszolna. Általában maximális kérdési szintjük, hogy pl megkérdezem a munkájukat és utána elmondják, aztán a végéhez odabiggyesztik, hogy "és te?"

2017. márc. 19. 13:49
 9/16 anonim ***** válasza:
... és ezért csak udvariasságból adnak hűvös választ.
2017. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az ismerkedős oldal? :O 2017-ben még valaki fent van ilyenen?
2017. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!