Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok tényleg minôségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tényleg minôségi társkeresőket vagy ismerkedős weboldalakat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol nem ilyen unalmas "mizu?" "hogy vagy?" "mi cellal vagy?" szurke pasik vannak hanem igazi egyenisegek.

2017. jan. 11. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én fenn vagyok kettő párkeresőn.

de hiába írok általad nem szürkének vélt bemutatkozószöveget, és személyre szabott üzit, szinte alig válaszolnak.

Ugyh ez a dolog a nőkre is éppúgy igaz..mert gondolom csak azoknak írnak vissza, akik modell kinézetűek, tele nyaralásos képekkel, meg stb...

2017. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Liberalizmus.
2017. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Írj nekem.

Konditermeim vannak az országban, meg a fővárosban.

Budán élek, de van lakásom a belvárosban is,a körúton.

Két kocsim van, egy Maserati, és egy bömöbölő(szigorúan benzines, v8).

Igaz rengeteg csajom van, mondhatni tapadnak rám, de szerintem ez kiállás, jellem, és kinézet függvénye.

tegnap írtam itt pár kérdéshez, sőt néha ha van időm felnézek erre az oldalra, mert jókat szoktam nevetgélni, hogy kinek milyen problémája van a csajozásban:)

Általában a pultos csajokkal szoktam kavarni, de ha nincs más hétvégente megyek a haverokkal a clubbokba.

Soron kívül beengednek, ha velem jössz,ált VIP részlegesen szoktam lenni.

ha nem zavar, hogy ott is sok nő ismer, akkor rajtad múlik a dolog.

Amúgy fenn vagyok jó néhány társkeresőn is, elég nagy sikerrel.

Pedig csak néhány képet raktam ki, ahol a nappaliban ülök a tv előtt, meg a garázsban a kettő kocsi között vagyok, meg van kinn néhány Ibizás kép is.

Általában arra szoktak írni a csajok, hogy "jéé, már itt voltam én is".

2017. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az nem számít egyéniségnek, aki egyszer kitalált egy szöveget és azt minden nőhöz belinkeli. Azzal kezdek el beszélgetni, aki szimpatikus kép alapján, és később kiderül, hogy a személyisége is tetszik e. Olyannal nem tudok együtt lenni, aki nem tetszik, sajnálom.... még ha sok pénze van akkor sem...

Kérdésre válaszolva badoo-n is írnak néha hosszabb leveleket, ez szerintem nem a társkeresőtől függ.

2017. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Bocs, az kimaradt, hogy azért a nőknek is ki kell néznie valahogy hogy a dolog működjön.

Szóval, szoli, edzőterem, fodrász, elegáns külső kell, mert ez alap.

Csak a miheztartás végett írtam:)

2017. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4# Koszi majd rakeresek.
2017. jan. 11. 14:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ez sokkal jobban függ a te adatlapod milyenségétől, mint a társkeresőtől...
2017. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy újabb "egyéniség" aki elvárja, hogy szórakoztassák. Nehogy már közös beszélgetés forma alakuljon ki...:D
2017. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

írjá egyéni dolgot olyannak, aki egy mondatot nem ír magáról bemutatkozás címén, esetleg bemásol valami idióta horoszkópos marhasáfogot, esetleg "én nem olyan lány vagyok" sablonszöveget, vagy "perverzek kíméljenek" a bemutatkozása. és akkor én vagyok az unalmas szürke hüjjegyerek pistike.

kinek nem inge/blúza...

2017. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Eleg jol ki van toltve az adatlapom, probaltam szellemesen bemutatkozni, kepeim is vannak, eleg sok pasi ramir, de csak nagyon keves kepvisel szellemileg igazi minoseget, hogy nem ezekkel a sablon dolgokkal jon.

2017. jan. 11. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!