Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jön be a mai nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a mai nőknek az úriember viselkedés?

Figyelt kérdés

Aki az ajtóban előre enged, a randikon fizet, a kabátot le-, ill. felsegíti, a kocsiajtót kinyitja, ha elered az eső, azonnal előkapja az ernyőjét, meg ne ázzatok, stb...


Ezek olyan dolgok, amelyek a nőknek mindig is imponálni fognak, esetleg az a nők benyomása az ilyen pasikról, hogy hűvösek, túl kimértek és távolságtartóak, vagy azért ilyenek, mert kompenzálni vagy leplezni akarják ezzel egy hátrányosabb tulajdonságukat vagy tulajdonságaikat?


Mennyire nyerő manapság a "gentleman-style"?



2017. márc. 15. 20:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, nekem az összes férfi kollégám ilyen. (én nem vagyok különösebben szép, nem azért csinálják, csak szimplán udvariasak)


Mindig megköszönöm, ha ajtót nyitnak nekem, jól esik. A többi lány nevében nem tudok nyilatkozni, de én értékelem.


25L

2017. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
36%

Az ajtó:

Áruházban megfogod idegen nőnek...besétál miss pitaként és meg sem köszöni, majd ugye jön a második ajtó, melyet már udvariasan ráengedek :DDDD

Bunkóság lenne? Nem csak minek fárasszam magam, ha egy megköszönésre sem méltat;)


Randi-fizetés:

Jönnek, ezzel az egyenjogúsági maszlaggal...oké...tehát mindenki fizesse a saját számláját, így nincs egyik fél sem lekötelezve-lehúzva, eladva-megvéve.

Szerintem korrekt és bevált;)


Igazából visszafogottan érdemes már udvariasnak lenni a félreértések miatt.A 30 felettiek sejtik a gesztust, a 40-esek már vágják....tehát ők értékelik-viszonozzák...nem "úgy" kell érteni most.


Az üzleti életben pedig dicséretes kortól függetlenül....érdekes ez is...

2017. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
31%

Többször le is szidtak már, amikor kinyitottam az ajtót vagy előreengedtem őket.

Két féle nővel találkoztam idáig, az egyik típus aki természetesnek veszi és elvárja, a másik meg letol érte. Van 1-2 kivétel, ők talán értékelik is.

2017. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%
Igen bejön, làtszik hogy èrtèkeli a nőt akivel van. Van ám egyenlőség de ha az érdekük ugy akarja mindjárt a férfinak több jár.
2017. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
92%
Én nőként is kinyitom, tartom az ajtót másoknak. Nem érdekel, ha nem köszönik meg, azért csinálom, mert én ilyen vagyok. Nem várom el, hogy hálás legyen, mert meghoztam egy döntést.
2017. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, és meg szoktam köszönni. Viszonozni is szoktam. Volt hogy meghívott egy férfi valamire, elfogadtam, megköszöntem, és legközelebb meg én leptem meg őt pl sütivel vagy a kedvenc üdítőjével. Azért mert a nők egy része nem értékeli, még nem minden nő olyan.
2017. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 RoseTyler ***** válasza:
93%

A túlzásba vitt udvariasságtól kiráz a hideg.

De ha ésszerűen csinálja, vagyis nem ragaszkodik hozzá görcsösen, hogy mindenáron ő nyitogassa nekem az ajtót (akkor is, ha ezzel feltart engem meg másokat), akkor rendben van. A fizetés szintén hasonló. Ha extra dolgokat akarok enni/inni, akkor zavar, ha ő akar mindenáron fizetni és nem lehet megbeszélni vele, hogy ez már nekem kellemetlen. Egyéb esetben elfogadom a gesztust és értékelem. A kocsiajtó kinyitás zavarna, ahogy a kabát le- és felsegítés is. Ez utóbbi nekem a személyes terembe való túlzott belemászás. Nem is tudok úgy öltözködni, ha más adogatja rám a ruhákat. Eleve nem hordok olyan kabátot, amit fel kéne segíteni. Egy softshell kabátnál mégis mi a frászt kéne segíteni? :D Egy merevebb szövetkabátnál még esetleg megértem, hogy jól jöhet a segítség. A kocsiajtó kinyitástól úgy érzem, hogy ennyire tehetetlennek tart, illetve csak időhúzásra jó. Az ernyős dolog viszont teljesen oké, de ez bármely fél részéről így van, hiszen ez egy alap odafigyelés a másikra.


Szóval összefoglalva: nekem az udvariasság az ésszerűség keretein belül bejön, azon túl zavar.

És igazából azt szeretem, ha a férfi is el tudja fogadni az én segítségemet. Mert szeretek aktívan részt venni a dolgokban, nem csak passzívan hagyni, hogy történjenek körülöttem. 32N

2017. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Mérsékelten ellenszenves. Olyan helyen nőttem fel, ahol ez volt a divat, úgyhogy a nosztalgia miatt nem tudom nagyon utálni. Kicsit olyan, mintha elővenné az étteremben a bicskáját, aztán büszke lenne magára, hogy ő tudja, mi az etikett, sose nyalja le.
2017. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
24%

lehet ez az alap nem gáz,ha megtartod a férfias keretedet,de attól még ugyanúgy el kell csábítanod és le kell építened az egovédelmét.

meg igazából minél inkább egy húron pendülsz a csajjal,annál gyorsabba fog egy nyelvet beszélni veled.

mert ha mondjuk randizol egy lakótelepi csajjal és tolod neki az úriembert,akkor ott fog üli befeszülve nevetést visszafojtva.

ha meg feszült,akkor nehezebben fog dugni ha fog egyáltalán.

de ha elviszed a mekibe,aztán elszívsz vele e vicces cigit,akkor meg aznap megdughatod.

szóval szép és jó,hogy kísérletezni akarsz,de a jó vadász felismeri,hogy mire vadászik és a vad függvényében választja meg a taktikát és az elejtés módját.

ezért egyértelműen nem lehet azt állítani,hogy az úriember előadás nyerő.

2017. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
94%
De gusztustalan, lakótelepen nőttem fel, nem füvezek, nem járok mekibe, és nem dughat meg idegen. Miért ne nyűgözne le, ha udvarias egy férfi? Én is ismerem az etikettet. Barom.
2017. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!