Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jön be a mai nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a mai nőknek az úriember viselkedés?

Figyelt kérdés

Aki az ajtóban előre enged, a randikon fizet, a kabátot le-, ill. felsegíti, a kocsiajtót kinyitja, ha elered az eső, azonnal előkapja az ernyőjét, meg ne ázzatok, stb...


Ezek olyan dolgok, amelyek a nőknek mindig is imponálni fognak, esetleg az a nők benyomása az ilyen pasikról, hogy hűvösek, túl kimértek és távolságtartóak, vagy azért ilyenek, mert kompenzálni vagy leplezni akarják ezzel egy hátrányosabb tulajdonságukat vagy tulajdonságaikat?


Mennyire nyerő manapság a "gentleman-style"?



2017. márc. 15. 20:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
24%
Én egoista vagyok szal bejön ;-)
2017. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%
Én erre azt szoktam mondani, amikor panaszkodnak a nők, hogy nem tudnak a férfiak nekik udvarolni, hogy ezt az udvarlást tudni kéne kezelni és fogadni is, a viszonzásról már nem is beszélve. Sokan gyökér módon próbálnak udvarolni, az is tény, de hogy a normális közeledéstől is agyfäszt kapjanak bizonyos nők, ez számomra rejtély.
2017. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon is értékelem ezeket a gesztusokat, bár nem vagyok hozzászokva. Egyszer volt dolgom egy sráccal aki ilyen volt és az elején folyton mérgelődött azon, hogy nem engedem, hogy kinyissa nekem az ajtót. Persze erről szó sem volt, hogy ezt direkt csináltam volna, csak szimplán egy forgalmas helyen nem fogom megvárni míg ő mögülem odapattan az ajtóhoz és kinyitja. Kellett idő míg beletanultam és bár ezzel az ajtónyitogatással nem feltétlenül értettem egyet, hisz forgalmas helyen tényleg csak feltartjuk vele a népet nekem nagyon tetszett, hogy ilyen figyelmes és látszott is rajta, hogy tisztelettel bánik velem.
2017. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
40%

Férfiként nem háborodok fel azon a kijelentésen, hogy ennek kellene az alap viselkedésnek lenni. De. Általánosságban elmondom, hogy ilyen nem lesz. Részemről azért nem lesz, mert mi a francnak legyek én ilyen odaadó, önzetlen, tisztelettudó, a nőt gyengéd, finom teremtésnek kezelő férfi a randin, ha közben a tudtom nélkül (mert nem ismerem) a csaj egy Tinderes, szexkapcsolatos, tapasztalat gyűjtögetős hadd ne mondjam milyen egyén?

Bennem bennem lenne ez a férfias tiszteletadás a nő iránt, de elfolytom, mert úgy érzem, hogy a mai világban tapasztalt női viselkedés és női milyenség finoman kifejezve nagyon nem érdemli meg, hogy én így álljak hozzájuk.

Lassan már poénnak tartom a nőkön az esküvői fehér ruhát, mint az érintetlenség jelképét. Óké, nem kell szűzen férjhez menni miegymás, de a mai 18-22 éves korosztálynak biztosan nem kell aggódni, hogy 8 faroknál kevesebb járt volna bennük az esküvőig. Innentől felesleges úgy kezelni a nőket mint a kérdés említi. Néhány megérdemelné, sajnos ilyennel nem nagyon találkozok, de a többségnél semmi szükség erre a viselkedésre. Ez nem az a világ.

Veszed le a kabátját, nyitod a kocsiajtót és két hete még lehet, hogy a Tinderről valami alkalmi pakolta seggbe, és ami a leghosszabb, hogy el sem képzelnéd, mert egyáltalán nem egy ribis jellem. Ugyanmár...

2017. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
Nekem abszolút bejön :)
2017. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
47%
*leghosszabb helyett: legbosszantóbb
2017. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%
Semennyire,írok is egy példát. Neten ismerkedtem valakivel, azaz kezdtem. Végig udvarias (nagyon) és érdeklődő voltam. Fiatalabb volt nálam 4-5 évvel de megadtam a kellő tiszteletet. Az eredmény az lett ,hogy egy szó nélkül letiltott majd közölte ,hogy ha ilyen a stílusom akkor mindenhonnan letilt... Nevetséges. Azt tudni kell rólam ,hogy mindenkinek megadok egy igen nagyfokú alap tiszteletet, kedves vagyok, érdeklődő, nyitott, és sosem káromkodom, ha valami bosszúság ér akkor is kulturáltan és intelligensen hozom a másik tudtára, hogy értse de ne vagdalkozzak és személyeskedjek vissza... Nevetséges. Ettől függetlenül nem változtatok mert ilyen vagyok, tudom ,hogy ez így helyes, sajnos nem tudnak vele mit kezdeni. Legalább így a magammal szemben támasztott elvárásaimnak megfelelek e tekintetben.
2017. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%
Nekem bejon :). De mar sajna nagyon kevesen vagytok.
2017. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is nagyon bejön,sőt a leendő páromtól el is várom. Amúgy ha nekem kinyitják az ajtót stb. én mindig megköszönöm,nem vagyok bunkó.:)
2017. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%

Én ezeket imádom.


21/L

2017. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!