Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért van az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, ha egy pasasról kiderül, hogy jól szituált, egyből elkezdtek ráhajtani, akkor is, ha korábban nem volt szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 23:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10-es. A kocsi tuningolás nem éppen olcsó hobbi, úgyhogy szerintem tájékozódhatnál kicsit azokról a dolgokról amiket így kapásból lehordasz, mert ebből az jöhet le sokaknak, hogy csak ontod magadból a hülyeségeket. Amúgy az általad említett "érett" jól kereső sikeres pasasok is kezdték valahol, lehet, hogy éppen kocsi tuningolással..;)
2017. márc. 14. 01:16
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Nézd ah egy csajjal beszélgetsz a neten, de semmi különös, aztán egyszer csak meglátod és rájössz hoyg egy bombázó, akkor ráhajtasz, nem? Függetlenül attól, hogy megfogott vagy sem... lesznek biztos olyan férfiak akik erre a kérdésemre azt mondanák, hogy nem, nekik a személyiség döntő, mint ahogy a te kérdésedre is vannak olyan nők akik azt válaszolnák, hogy nekik mindegy hogy mennyi pénze van az illetőnek, a személyiség alapján válogatnának.


Egyébként nyilván minden tini fantáziában benne van egy jóképű és gazdag férfi, van aki azzá akar válni, valaki olyan párt akar...

Valószínűlega valóságban ez nem ilyen szórakoztató, engem ez a kitartott helyzet és hogy más pénzét költsem (mert a sajátomból nem telik olyan ruhákra, helyekre, éttermekre stb ami egy ilyen pasihoz illik) inkább zavarna...

2017. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Noémi Eleonóra ***** válasza:
Hol találjátok ezeket a nőket? Komolyan nem értem, hogy milyen helyen keresgéltek.
2017. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Múltkor direkt kipróbáltam ezt a pénz dolgot és vidéki buliban 20 ezressel a kezemben intettem a csaposnak, de egy közelben lévő csaj sem nézett oda. :D
2017. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A tuningolás nem olcsó? Szar ügy, mert a végeredmény mégis olcsó hatású. :D Engem a szétplasztikázott vénasszonyokra emlékeztet. Tudod, egy leharcolt tragacs mindig leharcolt tragacs marad, bármennyit tupírozol is rajta. Egy klassz kocsi meg tuning nélkül is klassz. :) Majd ha lesz eszed, azt a pénzt, amit tuningra költenél elteszed, és annyival jobb verdát veszel... ;D
2017. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!