Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek ha visszahuzod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ha visszahuzodóbb típusú lány vagyok? N

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

# 8

Visszafogott emberek, nem madár agyú, gondolatok nélküli zombik. Egy ilyen ember is tud közvetlen lenni, de csak olyannal, aki szimpatikus neki. Ha te nem tudsz kijönni a gátlásosabb emberekkel, egyszerűen csak nem kedvelnek téged. Bár ez nem is meglepő.. látszik, hogy eléggé felszínes, egyszerű ember vagy..

2017. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Látszik hogy felszínes vagyok? Elkápráztatsz a képességeiddel. Viszont azzal, hogy engwm lehordasz minden szarnak ismeretlenül, attól még nem fogsz bevágódni senkinél, aki ezt olvassa.
2017. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

megy a verseny, ki a jobb :)


azt én is alátámasztom, hogy aki félénk AZ EMBEREKKEL, az nem feltétlen félénk abban, hogy új dolgokat próbáljon ki.


nálam pl. erőpróba. jó tudni, hogy akkor is megcsinálom, ha félek tőle. ez nem jelenti azt, hogy az emberekkel is könnyen kijövök.


kérdező, te pedig ott ismerkedj, ahol megjelensz. nyilván ha több helyre mész, több embert látsz. azaz találj ki valamit, amit szívesen csinálnál, és eddig nem csináltad.

2017. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

# 12

Nyugi, minden hátsó szándék nélkül hordalak le.. ha nem is "szarnak", csak egyszerűen felszínesnek, aki nem lát tovább az orránál.

2017. márc. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ők nem olyanok mint te. Eleve nem így írnak, nem lehet velük beszélgetni semmiről. Nem nyitottak semmire. Tapasztalatlanok, életképtelenek. Mindent titokban tartanak. Nincs stílusuk, a szexuális vágyuk is ugyanilyen semmilyen. Folyamatos küzdelem a semmiért. Rengeteg energiába kerül míg azt a semmit megkapod tőlük..."


Akkor itt az ellenpélda, zárkózott nő vagyok, mégis rengeteg dolgot szeretek csinálni (tájfutás, biciklizés, olvasás, túrázgatás, mostanában kezdtem el gitározni, gokartozni én is szeretek, meg néha ps-ezek vagy a pc-n játszom). Szóval olyan nem szokott lenni, hogy unatkoznék. Tény, hogy nem tudok akármiről beszélgetni, meg nem is szeretem a felesleges locsogást, viszont, azzal a kevés emberrel, akinek megnyílok, jól kijövök, és itt kiemelném, hogy a párom egy nyitott személyiség mégis tökéletesen megértjük egymást.Illetve már megkaptam a talpraesett jelzőt is, tehát az, hogy valaki nem vágyik az emberek társaságára még nem jelenti azt, hogy életképtelen, sőt, pont azért mert sokszor egyedül vannak, maguknak kell elintézni dolgokat.


Kérdezőnek meg annyit tudok mondani,hogy az internetes ismerkedést próbálja ki, nekem bevált, nem mondom, hogy nem kell hozzá szerencse meg türelem...


25/n

2017. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!