Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol található a legtöbb olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sombrero2017 kérdése:

Hol található a legtöbb olyan lány, aki nem csak a menő Janikra bukik? Hanem értelmet is keres és humort, kedvességet és hűséget. Ugye hogy nehéz az ilyet megtalálni?

Figyelt kérdés
Szeged, Baja, Pécs ahol próbálkoztam annó hiába. Pesten tényleg könnyebb ismerkedni egyszerűen azárt mert ott a nagy számok segítenek és a sokféle érdeklődés.
2017. márc. 11. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hol vannak? Otthon.


Én csak barátnőket akarok keresni (nő vagyok), de valószínűleg akikkel jól kijönnek, otthon ülnek, mint én.


Ez van a párkapcsolatoknál is.

2017. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

Sehol.

Valamiért szeretik a visszafogottabb lányok hangoztatni, hogy ők csendesen, visszahúzódók és a belső számít nekik. Na, ezek a lányok egyből ugranak az első menő Jancsira, amint esélyük lesz.

2017. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én Szeged környékén lakom és kimondottan irritálnak a menő Janik, de nem csodálom, hogy nem találtál meg, mert szinte soha nem mozdulok ki otthonról a szabadidőmben, legalábbis nem ismerkedni, mivel fogalmam sincs hol lehet olyan srácokat megismerni, akik humorosak, kedvesek és hűségesek. :)) Tipp? :)

És együttérzek a # 11-essel, még barátnőket is nehéz így találni...

2017. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: Tiszacsegén, az elszabadult kompon. :)
2017. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 Ha naiv lennék, most írnék neked privit, de tudom, hogy amint képet küldenék, nem írnál többet.
2017. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja menő janik kellenek nekik, aztán utána hisztiznek ha csak egy dugás után lelép a menő jani. úgy kell neki,, hülye libák
2017. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
# 15 Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak, de nem mindenki egyforma... :)
2017. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!