Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, a rámenős vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a rámenős vagy a "lassú víz partot mos" típusú közeledést, udvarlást részesítitek-e előnyben?

Figyelt kérdés

A macsós, "rád rúgom az ajtót"-típus a nyerő, vagy az a pasi, aki szépen-fokozatosan építkezik és hagy időt, hogy az érzelmek kibontakozzanak. Esetleg valahol a kettő között lenne az optimális módszer?


Hölgyek, hogyan udvaroljon nektek egy férfi?



2017. márc. 10. 21:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Jó külső és vastag pénztárca a nyerő, ezt a legtöbb előnyben részesíti. Igazából ha rendelkezel ezekkel a tulajdonságokkal, akkor mondhatsz bármit, udvarolhatsz, ahogy szeretnél, csinálhatsz amit akarsz, a nő úgyis meg akar téged szerezni.
2017. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Lassú víz rám rúgja az ajtót. :)

Na jó, nem. Végül is az a lényeg, hogy megismerni akarjon, ne meghódítani.

2017. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lassú víz partot mos. De azért legyen egyértelmű a közeledés.
2017. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

Lassú víz partot mos.

Kérem a 0%-ot, már megszoktam, hogy ha ezt leírom, akkor azt kapom :D

1-2 év ismertség alap ahhoz, hogy egyáltalán valakire úgy gondoljak, mint potenciális partner.

2017. márc. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kinek mi... A férfinak pedig meg kell tippelnie, és eltalálnia...
2017. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 RoseTyler ***** válasza:
32%

Én a rámenőst szeretem, mert abból látom, hogy mennyire tökös a pasi. Elég határozott nő vagyok, szóval olyan pasi kell mellém, akin nem teszek túl. :D Mégse én hordjam már a nadrágot itthon. :)

Mondjuk, az tény, hogy amikor a párommal ismerkedtünk, ő nem tűnt egy feltűnően rámenős pasinak, de egy hét alatt az ágyában voltam, szóval azért nem finomkodta el az időt.

2017. márc. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Az utolsóval értek egyet, meg a 12-essel.

Tapasztalataim szerint a lassú víz típus gyakran abba a hibába esik, hogy nem tesz egyáltalán utalásokat arra, mit is akar valójában, és csak amolyan barátkozós stílusban próbál megismerni. Ez nagyon nem nyerő nálam, ha párkapcsolatról van szó, általában nem is lesz több belőle, mint felszínes barátság.

De én azt sem csípem, ha kapásból letámad, és ömlenek belőle a szexuális utalások meg a "mit csinálnék veled", ezt a típust meg komolyan venni nem tudom. Ha vágyat tud kelteni bennem (ami ritka, mert általában közönségesnek érződik), akkor lesz belőle egy kellemes éjszaka, talán kettő, de több biztos nem.


Nekem olyan pasi kell, aki megismerni és megfektetni is akar egyben, és ezzel tisztában van, és ki is mutatja, tehát határozottan rám startol, de nem válik közönségessé és nem az jön le belőle, hogy csak punci kell neki. Hívjon randizni és tegyen néhány apró utalást, ejtsen el néhány olyan bókot, amiből nyilvánvalóvá válik, hogy akar engem, méghozzá testestül-lelkestül. Ez a titka, sajnos ritkán találkozok ilyen pasival, de ha ráakadok egyre, azzal hamar beindulnak a dolgok, és majdnem mindig kapcsolat is lesz belőle.

Nálam a mélyebb érzelmek kialakulása fél évbe is beletelhet, szóval nem célszerű arra játszani, hogy addig csak ismerkedünk. Plusz, ha meg nagyon nem az esetem a pasi, legalább hamar kiderül számára, nem fél év beleölt meló után kell vele közölnöm, hogy bocs, de nem (mert hát ha csak barátkozik, akkor nem közölhetem vele, hogy amúgy nem az esetem, mert aztán meg megsértődik, hogy ő nem is úgy, meg stb).

2017. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

utolsó kevered a lassú vizet a pipogyával.

a lassú víz nem parás,csak fokozatosan halad,de halad és építkezik.

annyi a különbség,hogy a rámenőssel ellentétben nem a csaj seggét fogja meg elsőre és csókol bele a nyakába,hanem a kezét,majd a derekát,majd a cicijét,lépeget,tudatos és manipulatív.

amúgy a passzív-agresszív is jó jelző a lassú víz taktikára.

akit te írtál,hogy nem egyértelmű a közeledés az bizony a pipogya és nem a lassú víz.

2017. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es, nagyon egy húron pendülünk a témában, helyettem is fogalmaztál. 12-es voltam.
2017. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!