Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Lassú víz partot mos" technik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lassú víz partot mos" technika működhet?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem hogy nem "nyomulok" a nő(kre), hanem barátságból próbálok komolyabb kapcsolatot kialakítani olyan formán hogy hosszabb távon kívánom bebizonyítani neki hogy én vagyok a jó választás, rám lehet számítani, rendes vagyok éssatöbbi..És akkor majd ők fogják jelezni hogy több is lehet mint szimpla barátság?
2016. szept. 8. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt lefelejtettem hogy 22 vagyok és szűz.(nem csillagjegy)
2016. szept. 8. 16:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább olyat keresnék akivel közel azonos a hőfok, de hallottam már házasságokról ahol az egyik hosszú hosszú ideig kitartott és végül elnyerte hmm...méltó jutalmát.
2016. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ritka eset, hogy működik, de lehetséges.
2016. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély de nem sok. A barátzónából nagyon nehéz kitörni. De lehet, ha kiélte már magát a nő akkor végül rádfanyalodik.
2016. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dreamer88 ***** válasza:

Személyes tapasztalatom hogy nem.

Egy évig voltam a csaj legjobb barátja és bizalmasa mert úgy gondoltam idövel rájön milyen jól összeillenénk.

Aztán találkozott valakivel és egy hét alatt összejöttek.


Csak azt tudom javasolni amit sokat mondanak. Ha nem kölcsönös (és érezhetö) a szimpátia 3-4 randi után akkor hagyd.

2016. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, a nők nem a belső értékeidre mennek elsősorban. Ha nem kattan be neki rögtön, hogy kellesz, akkor valószínű nem is fog. Azért megpróbálhatod, de az ilyennek az a vége általában, hogy kiépítesz vele évek alatt egy mély kapcsolatot, aztán amikor szexhiánya van, elpanaszolja, hogy nem kell senkinek, utána felszed valakit egy bárban és megfekteti magát, vagy hasonló.
2016. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én legfőképpen azt tartom igazságtalannak ebben a "lassú víz, partot mos" elméletben, hogy amíg a pasas hónapokon/éveken keresztül hűen, türelmesen kivárja, hogy a kiszemelt nőnek végül megtetsszen (ritkán, de előfordulhat), addig az ominózus nő tetszőlegesen bárkivel összefekszik akár ismerkedés nélkül is. Tehát amíg egy atomkannak semmi energiájába sem kerül a nőt ágyba vinni, addig főhősünk sóvároghat, vagy maximum gondolatban maszturbálhat rá, és hónapokon/éveken keresztül vért izzadhat, hogy kegyeibe férkőzhessen.
2016. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy nő bevágott a barátzónába, akkor onnan szinte lehetetlen kijutni. Rengeteg férfi elképesztő időt és energiát pazarol teljesen fölöslegesen arra, hogy megvárja, míg kiszemelt lány/nő meglátja benne az értékes embert. Persze ilyenkor a nők élvezik, hogy a szex reményében körülugrálják, közben meg persze a leggázabb férfiakkal dugatják magukat és a fenti lúzerpasik vállán sírják ki magukat, mennyire kihasználják őket. Én csak azt tudom ajánlani minden férfitársamnak, hogy egy-két héten belül tisztázni kell: vagy van szex vagy semmi sincs. Ha nem kellesz a nőnek, akkor tovább kell állni és nem "barátsággal meggyőzni".
2016. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!