Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék párt, ha jók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék párt, ha jók az adottságaim, de nem nagyon járok társaságba?

Figyelt kérdés
Összességében elégedett vagyok magammal, a külsőmmel, amit elértem, vannak céljaim, tudom, mit akarok az élettől. Viszont nem vagyok egy társasági ember, igazándiból nincs igényem rá, jobban szeretek otthon lenni. De antiszocnak se mondanám magam, mert ha már egyszer ott vagyok valahol, akkor kifejezetten nyitott, közvetlen laza vagyok másokkal, szeretek viccelődni, jól érzem magam társaságban is, de nem nagyon járok el. Nincs is ilyen közösség, amihez tartoznék, de nem is akarok, én csak egy társra vágyom, nem társasági életre.
2017. márc. 5. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

esetleg online, vagy személyesen próbálkozol, akár a kisboltban is lehet ismerkedni :)


24F

2017. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ritkán szoktam ,ha olyan lánnyal találkozom, aki nagyon megfog. Egyetemen sok csinos lány van, de vagy foglaltak, vagy egyáltalán nem akarnak kapcsolatot.
2017. márc. 5. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok mint te. Én is kva kíváncsi vagyok a válaszokra
2017. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg magad és járj társaságba. Vagy ismerkedj napközben, pl. utcán.
2017. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lol. ha egy egyetemnyi csaj neked kevés akkor reménytelen vagy.


Igazából gondolom gyáva vagy. Ezen kellene változtatnod.

2017. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy kevés??

Azt írtam ,hogy szinte mind foglalt.

2017. márc. 5. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nyilván mellé beszéd a részedről, magyarázkodás magadnak a gyávaságodért.
2017. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2017. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyetemnél jobb helyet keresve se találnál....próbálkozz a gólyáknál!
2017. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!