Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egy ismerősömnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ismerősömnek pénzt adni, hogy megtanítson csajozni?

Figyelt kérdés

Van egy PUA szakértő ismerősöm. Csúnya pasi vagyok és nem sikerült eddig összeszednem még barátnőt.

Azt mondja ez az ismerős, hogy a jó duma és a humor, magabiztosság számít a nőknek és ha fizetek neki 50 ezer ft-ot akkor megtanít csajozni!


Valóban, ő is elég elhízott csúnya köpcös férfi és valóban egy nagyon csinos barátnője van, szóval tudhat valamit ,igaz ő neki azért van mit a tejbe aprítani én viszont egy ált suliban vagyok suli portás.


2017. márc. 3. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Azert van noje mert van penze, mivel az ilyen barmok penzelik, mint te.
2017. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Azért messze van Andy Vajna szintjétől...
2017. márc. 3. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdemes.
2017. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsd el, csak le akar húzni!
2017. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj! Add nekem azt az 50 rongyot, nőként sokkal jobban tudom mit kell csinálnod. :D

Viccet félretéve: ne legyél ennyire nyomi, csak le akar húzni!

2017. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
A csaj lehet a reklámjának a része, nem biztos hogy a barátnője. PUA egy nagy kamu, de te tudod, a te pénzed.
2017. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell Andy Vajnanak lennie, kevesebbel is beereik a lanyok, mivel a Vajna felekbol nem sok van. Boven eleg az atlagnal jobb anyagi helyzet. Nokent mondom, a humor es magabiztossag nyilvan jo pont, de a PUA altalaban nem a jo fajta humorra es magabiztossagra tanit.

Biztosan te is humoros vagy es lazabb pl a barataid kozott, nem? PUA nelkul is el tudod erni, hogy ne parazz a lanyok elott sem es onmagadat (!!) add.

2017. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem éhezel az 50 ezer ft elvesztésétől, akkor vágj bele, egy próbát megér!
2017. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Az ismerősöd innentől azzal fog csajozni, hogy az ilyen hülyéket , mint te lehúzza 50 ezrekkel.

Embereld meg magad és menj oda nőkhöz, ne ilyen idiótákra hallgass. Ha mást nem csináld azt, hogy minden szabad csajhoz odamégy bulikban. Hidd el, lesz aki elmegy veled táncolni.

2017. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 30-ért is megtanítalak:)
2017. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!