Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem adnak legalább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adnak legalább egy esélyt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nem voltam ilyen régen, nem voltam önbizalomhiányos, pozitívan álltam az ismerkedéshez, mostanra jutottam el erre a szintre.

Mára már tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok valami jóképű, se pénzes és még a genetika is kitolt velem, mert elég alacsony vagyok. De ezen kívül van rengeteg jó tulajdonságom is. Próbálok minél több tudást felhalmozni, művelni magam. Vannak hobbijaim, nem dohányzok, nem iszok alkoholt, nem drogozok.

Az a bajom, hogy ha odamegyek egy nőhöz ismerkedni, beszélgetni, elhívni őt egy randira, akkor kapásból visszautasít. Végig néz rajtam, aztán már el is küldött a francba. Épp ezért próbálkoztam internetes társkeresőkkel, mert azt gondoltam, hogy ott majd a levelezéseken keresztül megismeri a kiszemelt hölgy a belső tulajdonságaimat is és ott könnyebben kialakul egy kapcsolat. Egyáltalán nem így alakult, írok nekik egy pár mondatos bemutatkozó levelet, de még választ se kapok, vagy csak vissza írnak egy "nem"-et.

Tehát az lenne a kérdésem a nőkhöz, hogy hogyan tudjátok kapásból rámondani azt valakire, hogy esélytelen a kapcsolatra? Miért nem lehet legalább egy randira elmenni az illetővel, mi fájna abban, hogy beszélgettek egyet az illetővel?

Vagy ez tényleg ennyire egyszerűen működik, hogy "ez ronda , hagyjon engem békén"?



2017. márc. 2. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
4-es voltam
2017. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Szar ez mi? Nők is szabadon dönthetnek, ki hallott még ilyet.
2017. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te adnál esélyt egy csúnya, neked nem tetszű lánynak?

Amúgy szerintem ha forgolódsz társaságban előbb-utóbb belefutsz abba akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.

Illetve figyelmedbe ajánlanám, hogy csűnyácska lányok sokkal vadabbak tudnak lenni az ágyban:)

2017. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló hatalmas igazságot írt!

Tapasztalatból tudom, hogy mennyire unalmas ha olyan férfiak írnak nekem (facebookon) akiket egyrészt nem ismerek, nem az eseteim, és csak a hülyeségeiket írják. Régebben mindig mindenkinek visszaírtam, de rájöttem hogy semmi kedvem olyanokkal beszélgetni órákig, akik semmi mást nem akarnak, csak szexelni.

Valószínűleg ezért is ennyire elutasító a legtöbb nő, mert a pasik többsége csak szexet akar. És ha az én esetemet nézem, az eddigi pasik 90%-a nem a belső tulajdonságait írta, hanem hogy küldjek képet, talizzunk stb. Ez így fárasztó tud lenni. És sajnos ilyenkor vannak az olyan férfiak mint te bajban, mert a nőknek van egy véleményük a netes ismerkedésről, és egyszerűbb nem visszaírni, vagy nem-et írni, mint feleslegesen beszélgetni a semmiről. Persze azt nem tudhatják, hogy te miről szeretnél beszélni. Úgyhogy én is inkább a személyes ismerkedést ajánlom neked!

2017. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jogom van ahhoz, hogy ne legyen szimpatikus valaki, így ne is akarjam megismerni.


És engem ezért senki se vonjon kérdőre, hogy de miééért??? Csak. Ennyi.

2017. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mostanában leszólított egy fiú. Nem volt különösebben jóképű, alacsonyabb is volt. Tehát külsőre első benyomásra nem fogott volna meg, de megálltam. Jó, ha egy fiúnak van bátorsága élőben ismerkedni. Megálltam, de nem igazán tudott elkezdeni beszélgetni, nekem meg időre kellett rohannom valahova, úgyhogy elköszöntem tőle. Az eset mutatja, hogy nem, nem azért nem lett semmi, mert szegény fiúval "még a genetika is kitolt". Hanem mert nem tudott beszélni. Nem kell nagydumásnak lenni, csak valahol a nagydumás meg a teljesen néma között.
2017. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!