Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni akik nem lökik az ember arcába hogy"csak barátok"lehetünk?

Figyelt kérdés
Valamiért folyamatosan ezt kapom azoktól a lányoktól akikkel elkezdek ismerkedni,levelezni..Valamiért kezdem azt érezni hogy ezt a párkapcsolati dolgot nem nekem találták ki..Negyedik éve vagyok egyedül..23 éves fiú vagyok.
2017. febr. 28. 14:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, mi ez a barátzóna dolog. Ha nekem valaki nem tetszik vagy nem működik közöttünk a dolog, akkor megmondom, hogy ennyi, legyen vége köztünk. Miért akarnék valakinek a barátja lenni, akiről tudom, hogy többet akarna tőlem?

20L

2017. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Sajnálom de várnod kell. Dolgozz magadon, hogy pár év múlva vonzóbb legyél. Erősíts, hord tisztességesen a hajadat, öltözz előnyösen. Legyen valami faintos hobbid meg sikereid az életben. Akkor majd maguktól is elkezdenek felfigyelni rád.
2017. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

11-es..mert jó lesz csicskának talpnyalónak,akit lehet hitegetni és közben szívességeket kérni tőle,lehet rinyálni a vállán ,közben a balek meg azt hiszi majdcsak egyszer elnyeri jutalmát..


Szóval ilyenbe nem szabad belemennie egy férfinek sem. Azonnal le kell rázni a "barátkozós" lányt és keresni tovább. Minél többnél bepróbálkozik annál nagyobb az esély a sikerre.

2017. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Van benne valami..Én sem értem ezt a barátzóna dolgot,nem tudom miért nem mondja meg az elején hogy boccs én csak beszélgetni akarok semmi mást..Na igen,én nem vagyok ilyen megfektetős meg miegyéb..De normális lányt nem lehet találni,ezt a tényt el kell fogadni...
2017. febr. 28. 18:47
 15/20 anonim ***** válasza:

"Nem értem, mi ez a barátzóna dolog. Ha nekem valaki nem tetszik vagy nem működik közöttünk a dolog, akkor megmondom, hogy ennyi, legyen vége köztünk. Miért akarnék valakinek a barátja lenni, akiről tudom, hogy többet akarna tőlem?"


egyetértek, viszont a gyakorlatban a "barátzóna" többnyire úgy működik, hogy Legyünk barátok. Oké! és soha többé nem beszélnek, max összefutnak a boltban és köszönnek a felek.

Nagyon ritka az amikor a pasas pincsiként fut a csaj után barátság címszó alatt. Feltűnő, garantáltan megjegyzi mindenki aki ismeri a szitut de nem ez a gyakori.


Kérdező: élőben szoktál ismerkedni vagy csak neten?

2017. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Élőben egyáltalán nem szoktam ugyan is nincsenek barátaim így nem járkálok el sehova se..Neten se nagyon max ha megtetszik valaki ráírok de a 90% nem is válaszol..Bosszantó hogy a lànyoknak az ecset hajúak jönnek be csak,én meg a férfiasabb kinézetűek közé tartozok.
2017. febr. 28. 19:27
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem a hellyel van probléma, hanem veled. Kedves vagy a lányokkal valószínűleg, nem érzik tolakodónak a közeledésedet, de nem vagy férfi a szemükben, nem jössz be nekik, így inkább udvariasan leráznak. Az, hogy négy éve egyedül vagy, sajnos önmagáért beszél. Gondolom az előző kapcsolatod még csak egy tinirománc volt, ami a gimnáziumban kezdődött. Nem akarok rosszat kérdezni, de lefeküdtél vele?
2017. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem tinirománc volt az hanem kb semmi..Le igen de a csaj kezdeményezte azt is..Ha meg bunkó paraszt vagyok az a baj...
2017. febr. 28. 23:09
 19/20 Rumi bátya ***** válasza:
Ismerős szitu
2017. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De valahol úgy vagyok vele hogy a nyikhajoké a világ úgymond,tapadnak a nők rájuk sajnos..Ezt el kell fogadni bármennyire is rossz kimondani...Végülis az a csaj ma már nem válaszolt a levelemre aki a maradjunk barátok sztorival jött.
2017. febr. 28. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!