Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem is értem. Az ilyen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almás csók kérdése:

Nem is értem. Az ilyen ember minek akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nos!

Az lenne a kérdésem, hogy az olyan ember minek akar ismerkedni, aki nem tud az adott illetőre szánni legalább napi 30 percet.

Én értem, hogy elfoglalt én is az vagyok, de amire akarok, arra azért tudok szánni a napomból pár percet.


Érthetetlen... Sír a szája, hogy régóta egyedül van, de nem tesz ellene.


2016. márc. 14. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
napi 30 percet hasznosabb is el lehet ám tölteni mint felesleges írogatni olyan nőknek akik nem akarnak találkozni mert jaj meg juj.
2016. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt arról, hogy nem akarok vele találkozni? :O :D


Én nagyon is a találkozás híve lennék, mert ha személyesen nem szimpatikus, akkor ne húzzuk egymás idejét!

2016. márc. 14. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

de mégis húzza az idődet.:D

hagyd az ilyet azt kész,még találkozásra sem érdemes

2016. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hagyom is...

Mert ez nekem nagyon nem pálya, hogy eljátssza az elfoglalt üzletembert és közben meg sír, hogy nem jut neki normális nő!

2016. márc. 14. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Én szánnék rád napi 30 pecet... az egy szexidő, aztán megyek is a dolgomra. ;)
2016. márc. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudna időt szánni rád, csak nem érdeklődsz utána és emiatt nem vesz komolyan. A lányok elég egyoldalúan fogják fel ezt az ismerkedés dolgot. Mindkettőtöknek akarni kell.


Persze ez csak kiegészítés a többi válaszhoz.

2016. márc. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez annyira evides, hogy épp nem üti ki a szemed. Nem szán rád időt, mert nem akar és nem érdekled, de rinyálni azt jó neki, legalább kiadja magából.
2016. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem már nem fog rinyálni az is biztos...

Ha rajtam múlik, akkor egyedül marad!


(kicsit unom már az ilyen pasikat, akik félvárról veszik az ismerkedést, majd lesz valami alapon...)

2016. márc. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!