Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a nők, akik nagy arccal hangoztatják, hogy a belső érték milyen fontos, mégis mindig egy pénzes, sikeres emberben találják meg az igazit?

Figyelt kérdés

Tudom, ők azt mondják, hogy a siker meg a pénz is egy mérce, csakhogy én azt látom, kizárólag ez a mérce. Miért? Mert sok pénzt csinálni ügyeskedés nélkül bár nem lehetetlen, de rendkívül nehéz főleg egy olyan országban, ahol a korrupció szerves része az üzleti és politikai életnek. Ha el akarsz érni valamit, valakinek k.rvulni kell, onnantól pedig nincs többé szabad véleményed, azt kell szajkóznod, ami a te köreidben elfogadott: idealizálni a sikert, az "önmegvalósítást", de érdekes módon a becsület és tisztesség valahogy soha nem hagyja el ezen alakok száját. Nagyon beteg dolognak tartom, hogy az ismerőseim körében 5-ből 4 feltörekvő taknyos egyetlen nagy terve, hogy saját céget alapítson, ahol mások felett basáskodhat, valakinek érezheti magát - mert a modern nő férfi ideálja a vállalkozó, és mint tudjuk a férfi bármit megtesz a punciért.


De visszatérve a témára. Rendkívül ellenszenves és képmutató dolognak tartom, hogy ezek az aranyásók (és itt a nők 70%-ára gondolok, a maradék meg nem elég szép, no meg van az ideális 1%, akivel még nem találkoztam). Szerintem az ilyeneknek fingjuk sincs a valódi belső értékekről, ami igazán számít az a jó szex, a drága cuccok meg a barátnők irigysége, egyszóval a tudat, hogy ő egy top csaj, egy istennő, akit mindenki csodál, de ő persze végtelenül szerény, és még van képe eljátszani, hogy mindennek nincs tudatában. Eközben szünet nélkül osztja az egymondatos életbölcsességeket a nála szerencsétlenebbek felé, aminek véletlenül sem az a célja, hogy segítsen, hanem demózza kifelé, hogy ő nem csak szép, de értékes ember is.


Ezek után miért csodálkozunk, hogy a párkapcsolatok kiüresednek, miközben már eleve azok, mert kizárólag külső elvárások mentén alapulnak? Csak nekem émelyeg ettől az egésztől a gyomrom, vagy másnak is? 28/f


2017. febr. 28. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Miért egy sikeres férfi nem szinte kizárólag top csajokkal akar ismerkedni? Miért fáj az neked, ha a kereslet megtalálja a kínálatot?

Nyilván neked nem ezekkel a nőkkel van dolgod.

2017. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
9: igen, pont ez az a tipikus ostoba proli felfogás, amely szerint ha nem tetszik valami, akkor nem kell odanézni. Ezek szerint ha melletted gyilkolnak valakit, akkor szótlanul továbbálsz, hiszen mi közöd hozzá, vagy ha az étteremben valaki sz.rt eszik a szomszéd asztalnál, te nem szólod meg őt, hiszen ez a magánügye, személyes ízlése. Nagyon érdekelne, hogy akkor a kritikának, véleménynyilvánításnak szerinted milyen körülmények közt van helye?
2017. febr. 28. 16:38
 13/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk kerdezo te se nagyon teszel mast, mint hogy egy anonim oldalon panaszkodsz random idegeneknek, akiket garantaltan annyira sem erdekel a dolog, hogy 5 percnel tovabb emlekezzenek a kerdesre, szoval ja, ennyi erovel inkabb hagyni is lehetett volna az egeszet a francba...
2017. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Költőnő? ***** válasza:
85%
Mondjuk ezután a rövid idefosott véleménykinyilvánítás után, amiből árad a jóindulat; vhogy megértem, miért vagy egyedül.
2017. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Igen, kerdezo, nagyon eltalaltad a hasonlatot... egy gyilkossag tanujanak lenni tok egyenerteku a hisztid temajaval, amit itt levagtal :"DDD. Igen, akit nem erdekel, hogy x ember mi alapjan valaszt part, az ugyanugy vegig nezi azt is, hogyha valakit mellett megolnek.

Mondd csak, te magadtol talalod ki ezeket az ostobasagokat vagy segitenek?

2017. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem csodálom, hogy nincs senkid. Más boldogságától, sikereitől elhányod magad, gyűlölettel tekintesz azokra a nőkre, akikre valamilyen mondvacsinált okból ráhúzod az ellenségképedet. És te vagy a tökéletes, csak a világ a rossz.

Inkább azon gondolkozz el, hogy miért nem volt 28 éves korodig még egyetlen barátnőd sem. Ami minden, csak nem normális dolog egy normális pasinál. Mert azoknak ilyen idős korukban már volt néhány.

2017. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16: nyilvánvalóan fogyatékos lehetsz, máskülönben el nem tudom képzelni honnan veszed, hogy nem volt még barátnőm.


Az irigységről mint egyetlen és végső reakcióként a negatív kritikára már írtam, de az utolsó válaszolók nyilvánvalóan funkcionális analfabéták, tehát képtelenek értelmezni a leírott szöveget. Ezek után egyáltalán nem csoda, hogy az vitakultúrátok egy óvodás gyermek szintjével vetekszik.

2017. márc. 1. 11:11
 18/20 Költőnő? ***** válasza:
81%
Ja, persze itt mki retardált, csak te nem. Így persze még jobban érthető minden.
2017. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ezzel a tartalmas hozzászólásoddal megint tovább emelted a beszélgetés színvonalát. Máglyára, büdös troll.
2017. márc. 1. 13:31
 20/20 Költőnő? ***** válasza:
70%
Ne alázd már meg magad ennél is jobban....
2017. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!