Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most nemazért de a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nemazért de a csajoknak miért ilyen fontos a pénz meg hogy sikeres legyen egy férfi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Mert kell a biztonság, meg hogy ne a csajnak kelljen már a pasi részét is kifizetnie egy randin pl. Szerintem.


De amúgy nekem most pont az jár a fejemben, hogy tetszik valaki, aki nem is gazdag, meg nem is sikeres. De mégis oda vagyok érte :D Szóval azért nem az a fő szempont.

2013. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Általánosítás.
2013. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Mert genetikusan kódolva van bennük a fészekrakó ösztön. Az utódok nevelésének a biztosítása. A nő szül, gyereket nevel, nem keres. Viszont számára akkor már a gyerekek eltartása lesz az elsődleges szempont, amit a férfi tud biztosítani. Mindez tudat alatti, ösztönös részükről.
2013. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ezen a környéken abszolút nem fontos, amennyi kell, van nekik is. Itt sok huszonéves lány magánál tanulatlanabb, csóró szépfiúval jár. Nem a bunkó fajtából, csak olyan kis egyszerű srácok azért a lányokhoz képest ezek.
2013. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Attól függ miről beszélünk.

Mert azt én sem nézném el, hogy nekem kell eltartani egy férfit, de egyéb nem érdekel. Azért tanulok, mint a hülye, hogy ne legyen problémám.

2013. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

3. Ez azért nem olyan egyszerű. De most nem megyek bele. Az én volt évfolyamtársaim inkább olyan férjet választottak, aki nem akadályozza őket a karrierjükben, viszont "besegít" a házimunkába. Házimunka megosztás működik. Az is erőforrás lényegében és nekik a férfi már azzal tud valamit nyújtani. Lakásuk, autójuk, viszonylag jó munkájuk van.

Sokukhoz egy szál ruhában költözött oda a pasi, azóta gyerek is született. Ma is jobban keresnek a férjüknél. A gyes alatt valóban fontosabb volt a férfi jövedelme, ideiglenesen.

De az is igaz, amit első ír: kitartani egy nő sem akar férfit, legalább annyit keressen a férfi, hogy saját magát fenntartsa.

És amit írtam, vegyen részt a gyereknevelésben, házimunkában, hogy a nőt ezzel tehermentesítse. Ilyen kapcsolatokat látok, főleg.

Egy nő ugyanis nem fog egy tényleg önmagát eltartani képtelen férfivel összeköltözni. Esetleg szexelni. Ilyet is látok, sokat, de úgy, hogy összejárnak, a fiú pedig otthon lakik, szülei, anyukája "tartja".

2013. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6. Manapság tényleg csak a "ribikre" jellemző (nem olyat értek alatta, aki sok emberrel szexel, hanem aki eladja magát a férfi erőforrásaiért).
2013. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Az is jellemző, hogy a már jó állásban lévő nő "intéz" a szépfiúnak valamilyen munkát, hogy legyen egy kis jövedelme, aztán a csaj lakásában összeköltöznek.

Enélkül viszont a csaj ismerőseim nem nagyon akarnak odaengedni, magukhoz senkit, mert volt aki már megégette magát e téren. A fiú hozzá költözött, munkát keresni esze ágában sem volt, a rezsibe nem szált be, mert hát nem az ő lakása, stb.

Szóval, összekeverte a nőt az anyukájával...

2013. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Arra vannak a nők "kódolva" (egyébként mindkét nem), hogy jó szülőt keressenek, akivel könnyebb közös utódokat felnevelni. A nők jó apát, a férfiak jó anyát keresnek hosszútávú kapcsolatra. De ez plasztikus dolog, a társadalom függvénye is. Az én apám jó apa volt, mert sok időt töltött velem, mesélt nekem, részt vett a nevelésemben, együtt játszottunk. Talpraesett férfi, de nem "sikeres". Ez a másik, talpraesett, életképes párt keres mindkét nem, nem pedig idétlent, gyámoltalant, ügyetlent, bizonytalant, stb. Ez esetleg azért lehet hasznos, mert ettől remélik, hogy a másik jobban kitart mellettük.

A gyereket könnyebb (jó esetben) két embernek felnevelni, de, hogy hogyan, az szintén változó lehet. Az én anyámnak egy karrierista férfi kifejezetten hátrány lett volna. Aki otthon akar ülni, nincsenek ambíciói, annak meg előny, mert viszi neki a pénzt.

De ott újra negatív lehet, hogy az apa nem tud túl sok időt a gyerekkel tölteni.

Velem mindkét szülőm sok időt töltött, és mindkettő helyt állt a munkahelyén is.

2013. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
3-4 gyereket szeretnék majd és ehhez kell egy olyan férfi akivel mindent megtudok nekik adni, nálam ezért fontos.
2013. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!