Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most nemazért de a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nemazért de a csajoknak miért ilyen fontos a pénz meg hogy sikeres legyen egy férfi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

11. Mi is hárman voltunk. :) De apámnak semmilyen sem volt, amikor a szüleim összeházasodtak. Katona volt még, utána keresett munkát. Eleinte többet keresett, mert anyám még tanult, elég sokat, mellette dolgozott.

Később ez átfordult, szinte mindig anyu kereste a többet. Hárman voltunk, de érzelmileg egyikük hiányát sem éreztük, hamar önállóak lettünk de mindkettőjükre, mindig számíthattunk. Ha csak az egyiknek kell dolgozni, az ahhoz vezethet, hogy ő nem tud a gyerekekkel foglalkozni.

De ha te egyáltalán nem akarsz, akkor nyilván neked ilyen férj kell.

2013. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
A párom fele annyit keres, mint én, pedig a második diplomáját végzi, én pedig 2 évvel később érettségiztem, mert félbe hagytam a sulit és egyéb végzettségem nincs is :) A párom csekély fizetése zavar, ráadásul hitelei vannak. Nincs pénze magára, rongyosak a ruhái új cipőre pláne nincs pénze. Kicsit sajnáltam, mert egy nagyon jó ember, így elvittem vásárolni, cipő 20.000, kabát -40%-os áron 26.000. Szeretném ha ezt magának megengedhetné, nem tudok tervezni vele, amíg nincs az enyémhez hasonló jövedelme. :/
2013. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%

Hát talán azért, mert senki nem szeretne nyomorogni, éhezni, folyton azon rettegni hogy ki tudjuk e fizetni a fűtés számlát, mikor kapcsolják ki az áramot, stb...


A családalapítást pedig csak úgy tudom elképzelni, hogy van pénz. Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni. Újra és újra feljön egy ilyen kérdés hogy "A nők miért ilyen pénzéhes kur.vák?"


Szánalom.


Nem erről van szó. A biztonságot, csakis egy ilyen férfi tudja megteremteni.

2013. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12-es szeretnék én dolgozni, csak éppen az egészségügyben (ápoló vagy gyógytornász) ami mint tudjuk nem fizet valami jól...
2013. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Oké, kedves #14, de amikor egy férfi azt mondja, hogy neki egy pénzes csaj kell, akkor meg ő a pénzéhes meg a szánalmas. Ne csak a férfi vigyen már haza pénzt!
2013. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

16. Egyetértek. Ne CSAK a férfi, de a férfiak hajlamosak mindkettőt(!) félreérteni. A nők általában annyit szeretnének, hogy valakiVEL lehessen közösen jövőt építeni, a gyerek mellett ne a nőnek kelljen már a férfit is eltartani. Főleg, ha a férfi otthon sem csinál semmit.

A férfiak meg ezt úgy értelmezik, hogy a nők "pénzéhesek". Nem erről van szó.

Továbbá igen, legyen egész nyugodtan elvárás a nő részéről is hasonló jövedelem, de a férfiak ez alatt meg gyakran arra gondolnak, hogy "pénzes csaj kell", hogy "legyen gazdag, legyen lakása, fizesse a netet, de főzzön is, legyen olyan, mint anyukám volt, eltart és elkényeztet". Extrém példa, de egyre gyakoribb.

A középúttal nincs gond.

2013. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Különben ennek ellenére általában győz a "szerelem" és nagyon sok csaj összeköltözik "csóró" férfiakkal. Van aki megbánja, ha a férfi egy élősködő. Van, aki nem, ha a férfi rendes, lehet vele haladni, ha már nem keres "sokat", legalább csinálja, amit lehet, megfogja a munkát, otthon is, talpraesett, mindig figyeli, mikor, hol, mit segíthet, stb.
2013. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy csak a férfi vigyen haza pénzt. Természetesen a nő is keresőképes, ő is dolgozzon.

A kérdés az volt, hogy mi nők miért akarunk pénzes palit. Hát ezért. A családalapításhoz sok pénz kell. Ahhoz hogy hétvégén csináljunk valamilyen programot megint pénz kell. A számlákhoz sok pénz kell. Az ember sokat eszik, sok pénz kell... :)


A párom is én is diplomások vagyunk, jól keresünk. (kezdő bérünk van) Néhány év múlva, ha emelik a fizetésünket még jobb lesz, akkor szóba jöhet a családalapítás. Mindenféle görcs nélkül. Két jó fizetésből (300 felettiekről beszélek) már szépen meg lehet élni.

De én nem kezdenék olyan férfival akinek nincs diplomája és/vagy csak minimálbért keres.

Ez van. Kell anyagi biztonság.

2013. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Na jó. Van nő, akinek ez kell, van nő akinek nem, és van aki a két véglet között áll. Ugyan ez van férfiban is. Miért általánosítunk???? Hm?


Szeretném, ha a pasim nem lenne csóró. Miért? Mert én sem vagyok az. Van egy életem, benne pedig egy életvitelem: miket engedhetek meg magamnak vásárlás terén, mennyit és mennyiért szórakozok, stb stb... Na már most ha a párom ebben nagyon alattam áll, abból nem sok jó sülhet ki. Vegyük csak azt, hogy vagy nem jön el velem semmi programra, amire én szeretnék és az életem része, vaaagy én fizetem neki. Nekem ez nem tetszik.

Ha összeköltöznénk, szintén szeretném hogy ne miatta legyen veszélyben az otthon/lakás (feltételezve hogy én anyagiak terén "jól" állok.)

Ennyi kérem, nem arról van szó hogy ő tartson el, nem arról, hogy ő fizesse a ruhám, a programjaimat, de hogy a magáét igen, biztos megélhetést tudjon biztosítani SAJÁT magának, az viszont fontos.

2013. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19 Megértelek, de én mégsem tudnám a magamévá tenni a te álláspontodat. Te nyújtod azt, gyakorlatilag, amit magad is elvársz. Én inkább dolgoznék "rá", de nem mondanék le egy nekem nagyon tetsző, külsőleg-bensőleg hozzám passzoló (persze, számodra a "bensőt" talán az egzisztencia is jelenti) "diploma" nélküliről. Nem egyeznék ki ilyen téren, csak azért, hogy hozzám hasonló egzisztenciája legyen. Akkor inkább ebből engedek, de kinek mi a szempont? :)
2013. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!