Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most nemazért de a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nemazért de a csajoknak miért ilyen fontos a pénz meg hogy sikeres legyen egy férfi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hogy legyen egy biztos kifogás.
2013. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#19

Ez remek példa volt arra, hogy nálad egy olyan férfi, aki szegény családban született (amiről ő nem tehet!), már alapból ki van lőve. Szegény emberből maholnap nemhogy gazdag, de középosztályú se lesz.

2013. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Amúgy is, a gyerekneveléshez pénz kell, igen. De "gazdag" létemre mondom, nem kell agyonkényeztetni a gyereket (magunkat se!), nagyon gyakran felesleges sok olyan dolog, amivel elhalmozzák. Nem az anyagiakról kellene szólnia.

Szórakozás? Basszus. Nekem jó, ha a fiúval sétálunk egy parkban, beszélgetünk, könyvtárba megyünk, vagy néha moziba (egy mozijegyet magának ki tud fizetni), étterembe nem muszáj, korzikai utazás se muszáj. :)) Ha meg neki nincs 107 centis LED tévéje, nekem meg igen, az ki a francot zavar?

2013. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
16.01 senki nem mondta h agyonkényeztetni kell meg extra szórakozás programok, de látom gazdag létedre te nem tudod elképzelni, hogy nem erről van szó, hanem amikor valakinek tényleg nincs pénze szinte semmire. Ami más átlag embernek teljesen mindennapi. Két más életforma...
2013. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egyébként meg igen sok nő bújik amögé, hogy a családalapításhoz pénz kell. Ja, meg a legújabb nercbundához, a sok felesleges cipőhöz, a legalább hetente levő "nagybevásárláshoz", a mozizáshoz, a legújabb mobiltelefonhoz meg a Seychelle-szigetekre utazáshoz.


Nem csodálom, hogy igen sok szép nő vonzódik az egyébként csúnyácska Kedves Ferenchez... bezzeg egy csóró csak álmodhat egy szép nőről :-(

2013. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Jól van, értem én. Nem védeni akarom az "olyan" fiúkat, de két típusuk van, ez tény. És régebben rosszabbul álltam, de akkor sem ezt figyeltem.

Azt a fajták én sem favorizálom (sajnos elég sok rám mozdult, jól is nézek ki, pénzem is van, így főleg) aki "élősködni" akar, szépen eltervezi, hogy legalább neki nem kell lakást, autót "szerválni", majd szépen el teng-leng egy nő mellett, otthon se nagyon mozgósítja magát.

Ilyen esetben tényleg a nő a hülye, ha kitartja.

2013. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

25. Az én barátom "csóró". De ha mondhatnék valamit, itt a "másik oldalon" (gazdag nőként) azt látom, hogy egyes fiúk terén se jobb a helyzet. Utaltam rá az előbb, de ismerek is olyan párokat, ahol a nő kevésbé szép (én állítólag az vagyok), mégis, a pénze folytán össze tud szedni egy fiatal, jóképű egyedet. Bár meg is fizeti az árát, mert a selyemfiú is elvárja az igényes szórakozást.

Itt látszik a különbség, nők, férfiak terén is. A barátom abszolút nem "rongyrázó" típus, mindketten tökéletesen megvagyunk egyszerű dolgokkal is (séta, közös filmezés, beszélgetés, stb.).

2013. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Átalánosítás. Nem mindenkinek fontos. Aki családot akar alapítani,persze nem árt ha van miből. De legyen már annyi esze a nőnek hogy megkeresi magának és nem a pasitól kunyerál...az más mindennek az alja!
2017. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!