Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként 33 évesen megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként 33 évesen megalázó egy anyával elveszíteni a szüzességet és béta apaként más gyerekét felnevelni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 12:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%
Én megdugnám a helyedben a nőt, de nem nevelném fel a gyerekét. Dugd meg párszor, aztán hagyd ott!
2017. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de ha úgy állsz hozzá, hogy csak a saját gyereked érdekel, akkor minek a kérdés?Te neked ez megalázó,akkor miért érdekel, hogy mások szerint ez az vagy nem?Az anyát sem érdekelte, hogy a 33 éves szűz faszinak elvegye a szüzességét.Megtette. Most meg otthon gubbaszt, hogy mekkora gáz ?Hát ha ilyen érdekes a felfogásod, akkor igaziból a csajnak volt megalázó hogy veled kezdett.Nővel se voltál,aztán nagy nehezen összejött most meg azonnal elkezdesz szenvedni ezen a gyerek kérdéskörön,mintha tiéd lenne a világ.Lehet többet se lesz szexben részed, inkább próbáld meg akkor felnevelni másét szerintem.
2017. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A legrosszabb ***** válasza:
46%

Én a helyedben nem vállalnék be egy sokgyermekes anyukát. Eleve semmi tapasztalatod nincs, sem párkapcsolatból, sem együttélésből, sem gyereknevelésből, sem a velejáró adalékokból. Neked ez hatalmas kontrasztot jelentene.


Egy független, huszonéves, 25-30 körüli csajt keress magadnak. Bár erre meg azt mondom, hogy tűt a szénakazalban könnyebben fogsz találni, és még az sem biztos, ha találsz egy nőt, neki is az esete leszel.

2017. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Igen, én is ezt kérdezem. Ezt írtad: " Engem csak a saját gyerekem érdekelne." Akkor ne vágj bele a kapcsolatba mert szerintem csak a szex része érdekelne.
2017. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%

Ha a gyerek apja akkora ménkű nagy alfahím lenne, akkor még mindig az anyával és a gyerekével lenne.

De ahogy a nő is benézte a határozott férfit, úgy az apa is többet próbált mutatni, mint aki ő valójában... Le szabad ezt most húzni, de ez sajnos tömegjelenség... A "hódító" pasi lehet egy nagy macsó és alfahím, de férfinak a görög ábécé végéről kéne jelölni. Az ugyanis nem csak abból áll, hogy répázunk ezerfelé. Ahhoz sem ész, sem szív nem kell.

A szüzesség témához nem tudok hozzászólni, de ha csak egy gyerek van, és vele rendben kijössz, akkor beszéljétek meg, hogy ti szeretnétek-e közöset. Ne nevezd ezt a jelenséget bétának. Ha tényleg kell a nő, akkor kelljen a családjával együtt. Mert sokan nem nézik meg, kivel állnak össze, hanem csak azt, hogy az kinek tűnik számukra.

2017. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

A szüzesség témáról nem tudok nyilatkozni, csak a másikba tudom beleképzelni magam. Ha beleszeretnék a nőbe (ehhez sok mindennek kellene stimmelni), akkor elfogadnám a gyerekét, és megpróbálnám vmilyen szinten a sajátomnak tekinteni, de emellett saját gyereket is szeretnék tőle. Alapjáraton kerülöm az olyan nőket, akiknek már van mástól gyerekük, de ha az a nő okos, értelmes, jószívű, gyönyörű, egy hullámhosszon vagyunk.. stb., akkor nem offolnám a gyerek miatt.


Szvsz csak azért, hogy puncihoz juss, mert 33 éves létedre kétségbeesett szűz vagy, nem éri meg. Csak ha szerelmes vagy és el tudod fogadni a lurkót.

2017. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell itt más gyerekét felnevelni, nem kéynszer ez.De itt van ő, és végre hozzáért valaki, aztán meg már fel is emelte valahova, ahol sose volt és sose lesz. Azért akarsz a nővel maradni, mert ez az egy esélyed van a szexre még továbbiakban, de közben szenvedsz, hogy más gyerekét kellene nevelned. Nem kell. Menjél aztán keress mást, ha találsz.
2017. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Itt a pasik szerint gáz. Kiknek akarsz megfelelni, továbbra is a pasiknak?
2017. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem örülj hogy leállt veled valaki,ha eddig nem kellettél senkinek.
2017. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
Gyermektelen férfiként biztos nem nevelném mások kölkeit.
2017. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!