Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkednétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőn ismerkedtem egy fiúval. Én 24 éves, ő 21 éves. Láttam hogy mennyire különbözünk, ő bulizik a haverjaival, képeken szinte mindig alkohollal van lefotózva, meg lányokkal félreérthető helyzetben. Beszéltem vele egy ideig, de végül megírtam neki, hogy semmi értelme nem lenne az élő találkozónak, mert nagyon különbözünk. Nem is találkoztunk személyesen. Erre ő azt írta, hogy értelmesebbnek gondolt. Majd rám írt kb. 2 hét múlva, hogy nem akarja ennyiben hagyni, próbáljuk, meg újra az ismerkedést. Gondoltam, lehet akkor félreismertem. De láttam, hogy olyan furcsa, mint aki direkt jobban megvárat a válaszokkal, volt úgy hogy kilépett elköszönés nélkül. De most meg már vagy 2 napja nem írt. Most meg egyszer csak írt, hogy neki lelki problémái vannak, azért nem írt.
2017. febr. 20. 18:52
 1/9 A kérdező kommentje:
De különös a Facebookra, meg azt írta ki, hogy a haverokkal lógott.
2017. febr. 20. 18:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Akár még igaz is lehet!Bár ha lelki gondjai vannak akkor szó nelkűlül fog eltűnni,és megkelenni.Van akibezt nem bírja.Ismerd meg,ha lesz lehetőséged,és kedved,aztán ha nem akkor nem.De ha biztos vagy benne,h ő neked nem fele meg akkor meg hagyjad.
2017. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*megkeresni.

A facebookra meg azt írsz ki amit akarsz,a fele nem igaz!

2017. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, csak ezt nekem is megírta, hogy így volt, ezért is hiteltelen nem ez az egész. Sok hazug emberrel volt már dolgom.
2017. febr. 20. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komolytalan, simán találsz nála jobbat, komolyan. Várjál, jön egy jobb. De azért ne légy bizalmatlan az emberekkel. De szerintem őrá nem érdemes várni.
2017. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már sokszor kiírtad ezt.

Ezt neked kell eldönteni. Szerintem ha nagyon különböztök, nincs értelme folytatni. Ha te nem szeretsz bulizni, akkor nagyon nehéz helyzetben leszel, főleg ha ő mindig nélküled megy el és netán ott meg "félreérthető helyzetbe" kerül más lányokkal.

2017. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom, hogy látsz a Fb-n dolgokat, de ott az emberek nagyítanak ezerrel.

És még mennyi hazug emberrel lesz dolgod. A sok hazug emberr a múlt. Most van most, azokat az élményeket ne vetítsd ki előre másra. Szerintem nem baj, ha egy-két dologban különböznek a párok. Lehet bulizni nem szeret, de az össze többi dolog lehet bennük közös. Ezt most előre nem tudod megmondani. Persze nem erőszak a disznótor. Ha valakinek a lelkivilága nincs renbben az sosem egyszerű,döntened meg neked kell.

2017. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!