Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes beszélgetés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes beszélgetés alatt nem illene elköszönni?

Figyelt kérdés
Utálom ha valakinek a válaszára egy csomót várni kell. Én ha valakivel beszélek, és ki kilépek előtte megírom, hogy mennem kell. De velem egy pasi úgy csinált hogy beszéltünk, de utána egyszer csak eltűnt, és 20 perc múlva megírja, hogy a haverjával beszélt, vagy csak úgy megírja hogy mennie kell.
2017. febr. 20. 09:49
1 2
 11/13 Taushi ***** válasza:

Ismerkedés során, még soha egy csaj se jelezte felém, hogy el kell mennie 20 percre mondjuk. Abszolút soha. Már én érzem kellemetlenül magam, hogy nekem default ez a hozzáállás, így inkább én se írogatom.. :/

25F

2017. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, főleg ha csak telefonról felnézek gyorsan és írok valamit. Még haveroktól sem szeretek folyton elköszöngetni, írunk egymásnak, aztán válaszolunk egymásnak előbb-utóbb, amikor gépközelben vagyunk.
2017. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Napközben a legtöbben dolgoznak és akkor írnak, amikro tudnak. Bármikor lehet valami, ami miatt nem az elköszönés az első.
2017. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!