Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes beszélgetés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes beszélgetés alatt nem illene elköszönni?

Figyelt kérdés
Utálom ha valakinek a válaszára egy csomót várni kell. Én ha valakivel beszélek, és ki kilépek előtte megírom, hogy mennem kell. De velem egy pasi úgy csinált hogy beszéltünk, de utána egyszer csak eltűnt, és 20 perc múlva megírja, hogy a haverjával beszélt, vagy csak úgy megírja hogy mennie kell.
2017. febr. 20. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"vagy csak úgy megírja hogy mennie kell."



Ezzel mi a gond? Jó hogy indolkolnia is kell, és beszámolni, mi a dolga.

2017. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De 20 percig megvárat egy válasszal, és megírja hogy mennie kell? Nem az a bajom, hogy ha valaki megírja, hogy mennie kell, de írja meg rögtön, és ne nézze a másikat hülyének.
2017. febr. 20. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:
A pasik néha akkor sem képesek szólni h nem akarnak veled többet beszelni ha már élőben többször is találkoztatok.Ezen miert vagy kiakadva?Egyébként meg az nem jut eszedbe,hogy nem hazudott hanem.tenyleg a haverjával beszelt,aztán mennie kellett?El is köszönt ráadásul.Miért feltételezés hogy hazudik?
2017. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem egyszer fordult már ez elő. De attól még megírhatná hogy bocsi, de mennem kell.
2017. febr. 20. 10:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Én mndig elköszönök,vagy megirom hogyha menbem kell...sztem ez alap ,ezzel megtisztelni a másikat
2017. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd már ezeken magad,felesleges ezen rágódni.Csak egy ismeretlen idegen.Amúgy meg elkoszonzt azt írtad,előbb vagy utóbb de megtette.Masoknak eszébe sem jut hogy te kozben csak arra vársz hogy írjon.
2017. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy eltűnik 20 percre az nem gond, bármikor adódhat olyan, hogy siet és nem tud írni. Viszont később megírta, hogy mit csinált és mondta is, hogy mennie kell. Ezzel mi a baj? :)


Én sem számolok be mindenkinek mindig arról, hogy épp megyek ide vagy oda, ezt csinálom vagy azt csinálom sőt, és nem is köszönök el mindenkitől akkor amikor épp dolgom van, egyszerűen ott hagyom az üzenetét olvasatlanul és mikor időm van visszamegyek, hogy válaszoljak rá és folytatom onnan a beszélgetést ahol abbahagytam.

2017. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem ugyan azzal a személlyel beszélgetünk? :D

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, vagyis majdnem a "pasim" az elején nagyon ki voltam a hülye szokásától... lassan kezdem megszokni.

2017. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van, hogy az ember nem tudja, hogy mennyi időre lép le. Velem is előfordult már, hogy csak egy percre szaladtam ki a konyhába inni, de feltartottak, és így 10 perc lett belőle. Minden egyes mozzanatomról meg nem fogok beszámolni, zavaró is lenne, ha bejelentem, hogy most 40 másodpercre lelépek, mert kimegyek inni. :D (Vagy kisvécézni. Vagy hozni a tűzre fát. Vagy akármi.)

De!

Amikor valaki tudja, hogy egy időre el kell mennie, téged meg azzal sem tisztel meg, hogy legalább két szóba odaböfögi, hogy dolga van, na, az már probléma.

Egyébként szerintem de, illik elköszönni.

2017. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Majdnem a pasim a cseten,ez kész....
2017. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!