Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyire lennétek elkeseredve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire lennétek elkeseredve?

Figyelt kérdés
Válás után próbálkozom új társat találni.Volt egy randim,ami nem sikerült jól,nem tetszettem neki.Teljesen elment a kedvem az ismerkedéstől és félek,h egyedül kell leéljem az életemet.Az arcomon nem tudok változtatni.Önbizalmam eddig sem volt,na ezek után már nem is lesz.Aki volt így,hogyan dolgozta fel ezt?Ráadásul a volt férjem váláskor azt mondta,úgyse kellek majd senkinek.Igaza lett.40N
2017. febr. 20. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg egyedül is boldog lenni. Amíg egyedül nem vagy boldog, addig kapcsolatban sem leszel az. Ha ennyire erőlteted a társkeresést, mert nem szeretnél egyedül maradni, azt megérzik. Nekem se kellene egy olyan nő, akin érzem, hogy társat szeretne, mert attól retteg, hogy egyedül marad.
2017. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos kérdező, az én arcomat elég sokan szépnek találják, pedig már 42 múltam.Lefeküdhettem volna már a fél internettel.Hiába, nekem sem elég Ennyi.Csak egyet akartam,de azt tartósan.Azt javaslom neked egy csalódás miatt még ne add fel.Nem mindenkinek csak a szép arc a fontos....Próbáld meg egyedül is élvezni az életet, én is így teszek.😊 Bár én már olyan szinten vagyok, ha nem találok komolyabb párt, az sem zavar.Férfi nélkül is nagyon jó az élet, sok esetben még jobb is.
2017. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ne kellenél valakinek is? Mitől lennél kevesebb, mint bármelyik másik nő? Egy normális nő vagy normális igényekkel nemde? Akkor meg Pláne, hogy lesz akinek kelleni fogsz majd, főleg ha nem leszel ilyen búval bélelt. Akár hiszed, akár nem, te egy szerethető ember vagy. Ugyanúgy van esélyed boldogan élni, ha te is akarod és teszel is érte.
2017. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul a volt férjem váláskor azt mondta,úgyse kellek majd senkinek.Igaza lett."


Hát, ha elhitted neki, akkor valóban.


Pedig hát csak egy hazug disznó a ficak. :)

2017. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden rajtad múlik, olyannak lát a külvilág mint amilyennek mutatod magad.
2017. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy lett igaza!

Sok sikertelen randin volt nekem is. Volt, hogy nekem nem jött be a pasi, volt hogy én neki, vagy élőben egyikünk se érzett vonzalmat. Léptem tovább, jöhet a következő.

Volt pár szórakoztató, kellemes, de rövidebb kapcsolat, ami pont elég volt ahhoz, hogy helyrerázza az önbizalmam. Utána összetalálkoztam a párommal, akivel egyből fellángoltak a kölcsönös érzelmek.

Ha az első randi után feladom, egyedül maradok.

2017. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ilyen mentalitással ne csodálkozz, hogy nem kellesz senkinek!


nem elég kicsípni magad külsőleg egy randira :)

1 próbálkozás után ne add fel :)

nem sikerült elsőre, de próbálkozni kell tovább, ha szeretnél társat, VISZONT előtte kicsit rendbe kellene szedned magad belsőleg :)

sportolsz? ér valahol sikerélmény? :)


23F

2017. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!